Skocz do zawartości

http://rc.susco.pl


Baron von G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka przygódka: w piątek o godz. 1830 (tak, wiem, to jest już chwilę po zamknięciu sklepu) zadzwoniłem na numer podany na stronie, żeby dowiedzieć się, czy sklep ma na stanie - fizycznie, na półce - model, którego szukam. Zależało mi na czasie (a kilka razy już zdarzyło mi się w różnych sklepach, że towar "na stanie" był wysyłany np. po tygodniu), więc umówiliśmy się, że złożę zamówienie, a w poniedziałek uzyskam odpowiedź, czy model faktycznie jest; jeśli jest, to płacę i dostaję go jak najszybciej.

W poniedziałek otrzymuję maila: model jest dostępny. Zadzwoniłem zatem jeszcze raz, by spytać, czy wchodzi w grę wysyłka za pobraniem (nadal zależy mi na czasie). Słyszę, że właściwie nie można, chyba, że najpierw wpłacę 200 zł zaliczki - to mi niczego nie przyspieszy, bo przelew musi przejść tak samo, więc bez sensu. Wówczas jednak dowiaduję się, że model i tak zostanie do mnie wysłany najszybciej... za dwa dni. Bo "na stanie" oznacza, że trzeba go ściągać z Czech...

Kończę rozmowę, znajduję inny sklep, który załatwi mi to szybciej, po czym wysyłam maila, w którym informuję o rezygnacji z zamówienia.

Za kilka minut odbieram telefon z pretensjami, że najpierw zawracam człowiekowi głowę, dzwoniąc w sobotę o 23 (?!) a teraz tak sobie po prostu rezygnuję z zamówienia, które chciałem otrzymać przed środą, a jak się uda - otrzymam w czwartek, ale znając życie, pewnie w piątek.

 

Raczej nie jestem oczarowany >.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sorry ale jak by do mnie ktoś zadzwonił w wolny dzień po godzinach pracy, w sprawie związanej z pracą, to uwierz, również nie był byś oczarowany.

 

Czy ma ktoś jakieś przydatne opinie na temat tego sklepu ? zamierzam zrobić tam zakupu a nikt nic o nich nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie przez net. Potem telefon że w tej cenie nie kupie bo to była promocja i jest nieaktualna. No i propozycja zakupu innego towaru, ale nie satysfakcjonująca mnie ani parametrami ani ceną. Tydzień później wciąż cena "promocyjna" była na stronie. No cóż...cena promocyjna jest dalej ;) A to już grubo ponad miesiąc :lol:

Więc lepiej dzwonić, bo to co na stronie nie musi być prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

również odradzam, szukałem modelu, patrze na ich stronę, cena mi odpowiada, więc dzwonie w środę w godzinach dopołudniowych zapytać czy model jest na magazynie, owszem jest ostatnia sztuka modelu ale cena już nieaktualna. Sprzedawca zaproponował że jeśli tego dnia złożę zamówienie, model zostanie do mnie wysłany, żeby było szybciej za pobraniem. Zależało mi żeby było do piątku. W czwartek dzwonię czy już paczka wysłana i tu wielkie rozczarowanie - modelu nie ma (i raczej nie było) i czekają na dostawę.

 

Wnioski wyciągnijcie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie polecam, wystawiają na allegro towar którego nie posiadają, to samo na stronie sklepu.
Dopiero po kilku telefonach i zapytaniach na które nie mieli czasu odpowiedzieć sytuacja się wyklarowała że jednak nie mają towaru,

a w odpowiedzi okazuje się że również nie mają czasu na ogarnięcie biznesu aukcyjnego. Tak jak pisał Jurek dzwonić dzwonić dopytywać.
Chodź z drugiej strony chyba nie warto bo jak dla mnie była to ostatnia wizyta w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Właśnie miałem zrobić zakupy w tym sklepie, ale na szczęście, znalazłem te komentarze.

Pod tym samym adresem fizycznie mieści(ło) się parę firm z różnej branży o wspólnej części nazwy.. Nawet prywatna praktyka lekarska!

Ktoś tam był i może coś powiedzieć na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 7 miesięcy temu...

W sklepie byłem sprzedawca zna się na temacie a kupowałem elektronikę do kontroli ogniw li ion.

Jest trochę sprzętu na sklepie a co do adresu to bardzo stare centrum handlowe i jest multum sklepików.

Kolega też troszkę zakupów zrobił i jest zadowolony fakt przez internet nic nie kupowałem bo mam blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dramat. Wystawia towar którego nie posiada. Za każdym razem mówi, że sprawdzi i oddzwoni jak się o jakiś towar go pyta i nie oddzwania. Szacunek do klienta na poziomie krawężnika. No i ceny z kosmosu. Szkoda na ten sklep czasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
6 godzin temu, robas69 napisał:

Czy ktoś z Was ma jakieś nowe doświadczenia? Ja w piątek rano ok. 9 kupiłem łopaty Graupnera. Do dziś mam tylko potwierdzenie przyjęcia zamówienia i nic poza tym.


Robert sklep jak był tak jest daremny nadal.
Omijać szerokim łukiem ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.