Skocz do zawartości

KARNAS110 z Allegro - nie polecam!


Yodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tomek - dlaczego takie brednie piszesz nie znając sytuacji? Rozmawiałem z tym sprzedawcą i jak sugerowałem na początku nie dokońca autor postu przedstawił stan faktyczny...

Dodam jeszcze, że Karnas 110 nie jest moim znajomym, jest tylko sprzedawcą, u którego zawsze ze 100% pewnością mogę zrobić zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie brednie?!?!

Nie przedstawiłem żadnych faktów tylko oparłem się na tym co czytałem.

Napisałem tylko swoją opinie w której wyraziłem swoje zdanie na temat takich ludzi i podałem tylko przykład sytuacji w której mógłby znaleźć się ten sprzedający.

I to nie są żadne brednie.

Rozumiem że może się zdarzyć taka sytuacja w której nie można się wywiązać z danej rzeczy ale wtedy nie pisze się maili że takiej transakcji w ogóle nie było itp.

Bo te stwierdzenie przekonało mnie że sprzedający kręci, czyż to nie jest prawda?

A to że rozmawiałeś z nim i że przedstawił ci inną sytuację to również nic nie znaczy, dla mnie mail z i informacją że takiej transakcji nie było, powoduje że nie podjął bym ryzyka zawarcia jakiejkolwiek transakcji z tym człowiekiem.

Ale tak jak napisałem to jest tylko moje zdanie....Ty tu posprzątasz...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - dlaczego takie brednie piszesz nie znając sytuacji? Rozmawiałem z tym sprzedawcą i jak sugerowałem na początku nie dokońca autor postu przedstawił stan faktyczny...

Dodam jeszcze, że Karnas 110 nie jest moim znajomym, jest tylko sprzedawcą, u którego zawsze ze 100% pewnością mogę zrobić zakupy.

 

Słucham??

Rozmawiałeś z nim o tej sytuacji?

Co Ci powiedział?... gdzie się coś nie zgadza w tym co opisałem?... czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wiekszosci tak naciskacie na kolege Yodi, a czy zauwazyl ktos ze allegrowicz KARNAS110 prowadzi swoj sklepik na czarno, bez zarejestrowanej dzialalnosci, odprowadzania podatkow, wystawiania paragonow... potrzeba tylko zyczliwego ktory da cynk do skarbowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wiekszosci tak naciskacie na kolege Yodi, a czy zauwazyl ktos ze allegrowicz KARNAS110 prowadzi swoj sklepik na czarno, bez zarejestrowanej dzialalnosci, odprowadzania podatkow, wystawiania paragonow... potrzeba tylko zyczliwego ktory da cynk do skarbowki.

 

A ty człowieczku nie masz innych problemów? Nie sprzedałeś nigdy niczego na żadnej aukcji? Co za ludzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty człowieczku nie masz innych problemów? Nie sprzedałeś nigdy niczego na żadnej aukcji? Co za ludzie...

 

Kolego radze zachowac kulturalny ton wypowiedzi. Sprzedawanie pojedynczych rzeczy glownie uzywanych, a hurtowe sprzedawanie rzeczy nowych to jest roznica. Jesli tego nie widzisz to sie do tego chociaz nie przyznawaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - dlaczego takie brednie piszesz nie znając sytuacji? Rozmawiałem z tym sprzedawcą i jak sugerowałem na początku nie dokońca autor postu przedstawił stan faktyczny...

Dodam jeszcze, że Karnas 110 nie jest moim znajomym, jest tylko sprzedawcą, u którego zawsze ze 100% pewnością mogę zrobić zakupy.

 

Moim zdaniem opinia naszego kolegi który nie jest zadowolony ze sprzedającego jest istotna, tak jak pisałem 1000pozytywnych komentarzy to dużo. Ale uczciwym trzeba być zawsze a nie kłamać że takiej transakcji nie było.

To jest moje zdanie i go nie zmienię. Nawet jakbyś przedstawił wersję którą usłyszałeś od sprzedającego to mail w którym sie wypiera tej transakcji wystawia mu wielkiego negatywa.

Co jakby żona podczas wyjazdów służbowych męża 1000 razy zachowała wierność a tylko raz by "zbłądziła" i potem jeszcze kłamała? Może porównanie trochę drastyczne ale tak jak pisałem uczciwym trzeba być cały czas a nie tylko niekiedy, takie jest moje zdanie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - może użyłem nieodpowiedniego słowa - brednie - sorki za to. Chodziło mi tylko o to, że krytykując opieracie się na zdaniu niby pokrzywdzonego... Ja nie mam ani ochoty , ani upowaznienia by pisać w imieniu Karnasa110. Zresztą to nie moja sprawa, ja jestem zadowolonym nabywcą jego asortymentu i tyle. Natomiast zacząłem sieobawiać czy "kolega" ticaca - o skłonnościach do kapowania - nie zechce doniesc na mnie do skarbówki, że kupuję i nie płacę podatków od osoby, która sprzedaje i nie płaci podatków.

Tobie - ticaca nie odpowiem bo nie będę się zniżał do takiego pozimu rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zacząłem sieobawiać czy "kolega" ticaca - o skłonnościach do kapowania - nie zechce doniesc na mnie do skarbówki, że kupuję i nie płacę podatków od osoby, która sprzedaje i nie płaci podatków.

Tobie - ticaca nie odpowiem bo nie będę się zniżał do takiego pozimu rozmowy.

 

Nie wyciagalbym tak dalego idacych wnioskow.

Popieram natomiast tych ktorzy szanuja bycie uczciwym, a forum jest po to zeby wymieniac sie opiniami. Jezeli allegrowicz karnas ma swoje zdanie na temat tego sporu to sam powinien wystapic w dyskusji.

 

zadko zagladam na forum bo nie mam na to czasu, albo pracuje albo rozwijam swoje pasje. Ale widze ze wciaz sa tu forumowi pieniacze, ktorzy cale dnie spedzaja przed komputerem i zyciowe frustracje zamieniaja w to zeby tylko komus dopiec, dogryzc lub obrazic.

 

Irek M skocz sobie pobiegac, humor Ci sie poprawi i cos dla zdrowia zrobisz :) moze nabierzesz troche dystansu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (o 20:00) wysłałem e-mail do Karnas110 z linkiem do tematu i prośbą o wyjaśnienie, gdzie rozmijam się z prawdą odnośnie transakcji, bo zauważyłem, że od Pana Irka M niewiele się można dowiedzieć.

W odpowiedzi (po paru minutach) otrzymałem m.in. informację, że tu nie ma zamiaru się wypowiadać i że dziś wykonał przelew na moje konto - zwrot pieniędzy za konektory.

Będę informował czy w końcu to zrobił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pragnę oznajmić, że użytkownik Karnas110 dziś przelał na moje konto 5 zł.

Zaraz wykonam przelew zwrotny 0,2 zł bo miał mi przelać 4,8.

 

Szkoda tylko, że trzeba było takiej szopki, aby dokończyć transakcję.

 

Tak czy siak z mojej strony sprawa jest załatwiona.

Transakcja dobiegła końca.

 

Pozdrawiam wszystkich.... idę pojeździć bo ładna pogoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.