Skocz do zawartości

Mustang P-51D Ziroli 1/4


baziu123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odrobina laminatu na domek i wytrzyma i 50cc benzynę.

A co do elektryka to akurat sklejka musi być mocniejsza bo tu nie ma momentu rozpędzania śmigła i możesz się mocno zdziwić jak szybko wylatują domki z elektrycznych modeli.

Rób , czekam na kolejne fotki. Ja jeszcze ciągle w lesie z moim "gigantem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super. :)

A jak będzie mocowane , od dołu widzę wpust do wręgi a u góry jakaś śrubka ?

 

Od dołu jaki i do góry będą przyklejone listy do wręgi a do nich przykręcone właśnie podwozie.

 

Trzeba zacząć myśleć o podwoziu głównym.Nie za bardzo jetem za pneumatyką...I myślę intensywnie nad elektrykiem,szukam głownie samego mechanizmu jego chowania.Z golenią myślę że sobie poradzęi będzie wieksza satysfakcja.

 

Więc pytanie czy koś spotkał sie z mechanizmami elektrycznymi które podołaja jednostce o takiej skali? Może jakieś szkice jak to wykonać samemu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło. Nie zauważyłem taśmy, dlatego pytałem :)

 

To wina aparatu jest on słabej jakości i nie za bardzo wyłapuje szczegóły

 

 

Poszukalem na stronie Ziroliego wymiary w calach tak ze sobie policzyłem, ale mógłbyś podać szerokosc skrzydła w najszerszym miejscu?

 

Jak tylko będę w modelarni to obadam sprawę i podam Ci wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz jak burza , a ja ciągle jestem w d.. znaczy się w lesie, piłuje drzewa na listewki hahah

 

Oj te listewki... na szczęście u mnie z nimi nie problem i mam na zawołanie.

PS. Jak byś potrzebował jakieś listewki nie typowe profilowane frezowane itp.. daj nać może uda się coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.