Skocz do zawartości

Pomoc z EeasyCap'em


ppompka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie potrzebuję pomocy z tym urządzeniem. Na początku męczyłem się, aby w ogóle komputer (WIN 7) go wykrył, ale po całym dniu udało się, programy go wykrywają, ale jest następny problem bo każdy program ma tylko czarny ekran, czyli tak, jakby grabber w ogóle nie łapał sygnału że kamera jest podłączona. Co mogę jeszcze zrobić, kodeki mam ffdshow, program to fpv recorder, kamerka na pewno sprawna, bo na telewizorze śmiga aż miło. Po podłączeniu do grabbeera zwykłego kompakta również nie ma obrazu, więc to na 100% wina Easycap'a

Pomocy, dzisiaj pewnie odbiorę FOX'a i chciałbym mieć przynajmniej soft ogarnięty na komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Problem rozwiązany. Co się okazało po rozebraniu easycapa, jeden przewód nie był podłączony, ba nie miał nawet metalowej końcówki, aby mógł się trzymać pinu we wtyczce, ot taki sobie dyndający kabelek.

 

 

Dołączona grafika

 

Tak to wyglądało.

Jeszcze tylko uporam się z zakłóceniami, bo strasznie mi rozwala obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.