Skocz do zawartości

GRAUPNER MC-20 HOTT


Gość Kamyczek_RC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ze on w koncu ja zmienił. Bo przemyślał i zaakceptował filozofię programowania. A Tytylko czepiasz sie tych juz starych wypowiedzi jak tonący brzytwy. Powodzenia w intrygującym "śledztwie" ;))) proponuje przegrzebać jeszcze jakies uznane forum angielskie, niemieckie i hiszpańskie. Tam wiecej jest użytkowników GR. Moze tez znajdziesz z jedna czy dwie podobna wypowiedz ;)) na kilka tys postów ;))) bądź wytrwały jak dr Watson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak jest u Was z ładowaniem akumulatora?
Ostatnio rozładowałem do alarmu, podłączyłem ładowarkę bezpośrednio do akumulatora i ustawiłem prąd na 1,5A. Jednak prąd bardzo szybko spadł do ok. 0,9A i potem stopniowo się zmniejszał. Ładowanie zajęło ponad 12h i "weszło" ok. 3,5Ah.
Takie ładowanie jest bardzo kłopotliwe. Czy też u Was tak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za odpowiedzi.

Alarm ustawiłem na wyższą (bezpieczniejszą) wartość napięcia, więc włącza się po ok. 7h pracy.

Czy przy użyciu oryginalnej ładowarki jest zapewnione zabezpieczenie przez przekroczeniem maksymalnego napięcia dla LiIo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam rozumieć że wszystkie odbiorniki HOTT powinny pracować z ustawieniem PPM 10?

Nie

Uzywasz to tylko do wyjscia syganlu na moduły nadawcze innych firm. Nie wplywa to w ogole na modul HOTT

Z tego co pamietam opisane to jest w instrukcji

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojego stanu wiedzy nie ma to najmniejszego znaczenia, przy zalozeniu ze uzywasz wbudowanego modulu nadawczego.

To ma znaczenie gdy wyslasz sygnal na zewnatrz, do innego modulu lub symulatora etc.

Wartosc podziel przez dwa i wyjdzie tobie liczba kanalow (analogia do odbiornikow GR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.