Skocz do zawartości

GRAUPNER MC-20 HOTT


Gość Kamyczek_RC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 miesiące temu...

Mam prośbę aby ktoś opisał tryby pracy zegarów na chłopski rozum. Jak ustawić aby osobno zegar liczył tylko czas pracy silnika od chwili otwarcia drążka a po zamknięciu zatrzymywał się.

 

Flight, Frame, stop, motor jak mają one działać w praktyce ?

 

Ktoś mi powiedział, że wyjście data na symulator można szybko uszkodzić. Posiadam USB interface z przełącznikami na 5 symulatorów oraz wtyczkę Graupner data w tym zawartą. Czy to będzie bezpiecznie działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, zajrzyj do polskiej instrukcji od mx-20 (jest w sieci a jak nie znajdziesz to daj znać i Ci wyślę), dokładnie tak samo działają w mc-20.

Jak nie ogarniesz to postaram się pomóc.

 

Co do symulatora to nie pomogę, sam jeszcze nie podłączałem i z chęcią się dowiem czy jest jakiś szkopuł. Na pewno trzeba wyłączyć moduł RF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś mi powiedział, że wyjście data na symulator można szybko uszkodzić. Posiadam USB interface z przełącznikami na 5 symulatorów oraz wtyczkę Graupner data w tym zawartą. Czy to będzie bezpiecznie działać ?

 

Co potrzebne i jak podlaczyc masz tutaj:http://www.graupner.de/mediaroot/files/Flight_simulator.pdf

To jest tylko przyklad z innymi symulatorami jest podobnie.Jak tak podlaczysz napewno bedzie dzialalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie do bardziej doświadczonych właścicieli aparatur.

Czy w Mx-20 i Mc-20 są takie same mechanizmy drążków jak w Mc-32?

Mam Mx-20 z której jestem bardzo zadowolony, jednak w poprzedniej mojej Sanwie Sd-10G drążki chodziły odrobinę lepiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki sam. Generalnie agregaty pod względem konstrukcyjnym są identyczne w tych nadajnikach. Różnica jest w rozmiarach, średnicach drążków i częściowo w materiałach z jakich wykonane są niektóre elementy. Patrząc na budowę tych agregatów odnosi się wrażenie,że są delikatne, takie zabawkowe. Jednak pracują dobrze. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest pewnie pare mozliwosci.

Najprosciej dwa miksery (z dowolnych). Na wejsciu sygnal z C1 na wyjsciu Kanal klap i silnika. W mikserze dla silnika od wejscia -100 do +20 wartosc -100 (linniowo), pozniej punkt 100,100 analogicznie dla klap 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.