Skocz do zawartości

GRAUPNER MC-20 HOTT


Gość Kamyczek_RC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeżeli alarm od telemetrii jest sygnałem ostrzegawczym, to mówisz, że go ignorować ?

 

I tak i nie,to zalezy w jakiej odleglosci alarm sie pojawi.Sprawdzalem w GR i WEA w kazdym przypadku model reaguje na nadajnik mimo ostrzezen telemetri o braku zasiegu(kazdy moze u siebie sprawdzic).

To nic nowego,powszechnie wiadomo ze sygnal telemetri jest slabszy.W porownaniu GR i WEA zasieg jest prawie taki sam,ale sygnal telematri WEA jest duzo lepszy.Gr wprowadza co jakis czas nowe updaty w celu poprawienia sygnalu telemetri(nie zasiegu),z czasem powinno byc lepiej,tzn. juz jest lepiej bo dzisiaj z mlodym  Virgosa wyciagalem z wysokiej trawy i nie buczalo :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z mojego doświadczenia ile razy w quadzie fpv usłyszałem sygnał telemetrii to sekundę później quad spadał.... Nie zdążyłem wyprowadzić czyli nabrać wysokości czy zawrócić... Fakt że po drodze do quada zawsze wtedy coś było typu drzewa, samochód itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie oryginalny pakiet trzymał niespełna 6h. Wymieniłem na nieoryginalny 6.4 Ah (samoróbkę za 1/3 ceny oryginalnego) a jest miejsce na 9.6

 

Myślałem o zrobieniu pakietu z trzech cel http://www.hurt.com.pl/akumulator-18650-li-ion-2100-mah-sony-us18650vtc4,p13523.html

Elvis, z jakich cel Ty zrobiłeś pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat kupiłem 2 szt tych http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=183_949&products_id=19486 (przy okazji robienia innych zakupów). W tym rozmiarze spokojnie mieszczą się 3 szt w aparaturze. Ale można też spojrzeć jeszcze tu http://www.bto.pl/B2CProdukty.aspx?kategoria_wielopoziomowa_id=240 mają i ogniwa i zabezpieczenia do nich, gdybyś chciał je ładować przez ładowarkę z zestawu. Ja mam bez zabezpieczeń bo ładuję je w innej ładowarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby kogoś to interesowało:

 

The Service point informs that the parts and the repair costs are the following: 

Repair = between 160,00 and 170,00 EUR 
Antenna = 38,00 EUR 
HF module = 70,00 EUR 
Labour costs = approx. 50,00 EUR. 

The parts will NOT be sent, they will be installed in the radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Mam pytanie do wszystkich posiadaczy nadajnika MC-20 Hott:

 

Jaka może być przyczyna ciągłego migania paska naładowania akumulatora nadajnika ? Do dnia wczorajszego wszystko było OK.

 

-Bateria została naładowana ładowarką graupnera z zestawu na pasku poziomu bateri pokazuje 4.0V a pomimo to pasek nadal miga.

 

-Próba ponownego wgrania softu nie usuneła problemu.

 

-Akustyczny sygnał spadku napięcia działa poprawnie i ustawiony na 3.7V nie sygnalizuje spadku napięcia

 

-Testy zasięgu wypadły poprawnie.

 

Dziękuje za odpowiedzi podpowiedzi sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają objawy :( akumulator w pełni naładowany na przemian czarny pasek biały  pasek .

 

Jakieś sugestie ?

W moim nadajniku tak mryga jak jest podłączona ładowarka i jednocześnie włączony nadajnik ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym wątku odpowiadać ? Zrób proszę porządek z tym i zdecyduj się gdzie chciałbyś dostawać odpowiedzi.

Prosze o odpowiedz na tym wątku i przepraszam za wielowątkowość ale czas nagli i nie wiem gdzie będzie większe zainteresowanie tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak nawet gdy ładowarka nie ładuję , wystarczy że siedzi sama wtyczka . Spróbuj ja kilka razy włożyć i wyjąć może styki gniazda się wieszają .Czasami pomaga też odpięcie akumulatora na godzinkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.