Skocz do zawartości

Mikro Raptor czyli F-22 w miniaturze


n6210

Rekomendowane odpowiedzi

Co do silników, z zapałek małe rakiety uciągnęły by to jeśli wazy tyle co kartka papieru z klejem "biurowym" :lol::lol::lol: Czyli ok. 10g:D Ale tego by musiało być kilka i odpowiednio dobrane lonty :P Więc szkoda czasu. A osłonić depron nieciężko. Kupuje się szkło wodne za tam 5zł jakieś. Nie wiem dokładnie i smaruje cienką warstwą. Nie przepali i nie przetopi depronu w miejscach posmarowanych. Nie powinno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

antek116: nie jesteś nachalny :) samolocik czeka na swoją kolej - niestety praca zawodowa ma pierwszeństwo - nie zawsze też mam chęć by właśnie przy nim coś porobić.

 

Lubart: nie bardzo wiem o co ci chodzi z tymi silnikami z zapałek... moje SR-y nie są z zapałek i na pewno go "uciągną" - pytanie raczej czy go nie rozszarpią :)

 

Wszystko co powinno być zabezpieczone szkłem wodnym jest zabezpieczone ale jeżeli zdarzy sie coś nieprzewidywalnego i gazy wylotowe trafią bezpośrednio na depron uwierz mi, że szkło wodne mu nie pomoże (nawet folia aluminiowa :) ). Przepalą to bez trudu bo mają pod 900st C :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.