Skocz do zawartości

Turnigy 9X podłączenie do PC


PIR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kabelek audio mono podłączasz do aparatury i do wejścia line lub mic w komputerze.

Pobierasz i instalujesz generic smart pro plus http://www.smartprop...56/Default.aspx

Na tej stronie jest dużo informacji jak to zainstalować, przykłady, rozwiązywanie problemów.

Instalujesz darmowy symulator fms lub inny jaki masz.

Przed uruchomieniem symulatora uruchamiasz spp w trybie hide.

Później to już w symulatorze konfigurujesz kontroler.

jeszcze inne forum z informacjami http://modelsimulato...cc3fb9d3244471d

Dodam jeszcze, że tak mam podłączoną T9X i pudełkową od wing dragona.

Działało pod fms, bmi, aerofly, g4, phoenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum o jednym zdarzeniu uszkodzenia aparatury przy podłączaniu do PC, gdy podłączający uruchomił aparaturę i przestawiał trymery i przełączniki, ale to jakiś pech. Podłączałem wiele razy, choć teraz już tak nie latam często na symulatorze jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również podłączałem nie wyjmując modułu i nic sie nei działo , zupełnie nic zacząłem wyjmować moduł i latac ale to pare razy a potem kupiłem rezystor i wlutowałem go,bajecznie proste, także immieniku kupuj rezystor i luluj na necie jest pełno co i jak iwiec spokojnie dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie wykrywał owszem ale tylko wykrywał a dla mnie to własnie nic... bo co mi po tym? i zacząłem wyjmowac moduł i śmigać.

cunioo dokładnie ten co napisałes a o tanszy nawet nie pytałem koszt 1 rezystora to pare groszy , sprzedawca jak pamietam w sklepie bardzo sie zdziwił ze bralem tylko 1 no ale wiecej nie było potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będę zakładał nowego tematu i tu zapytam.

Jak już wcześniej wspomniałem wczoraj odebrałem paczkę z aparaturą ale nie miałem czasu żeby ją zapoznać. Teraz załadowałem baterie, odpalam a ona sobie pika i na ekranie pokazuje się switch error. dodam że po wyjęciu modułu i włączeniu aparatury pikanie ustępuje. to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.