Skocz do zawartości

Multiplex Acromaster - zbior filmow moich


alchemique

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zawsze muszę coś narożrabiać, tymbardziej, że nie o taki dział mi chodziło. Myślałem o podstawach filmowania, kompozycji, montażu. W kodekach, bitratach jestem słaby, wiem o co chodzi ale ja zawsze musiałem robić najlepszej jakości-najlepiej bez kompresji. Zamilkłem więc, gdy padły pierwsze pytania. To nie jest moja mocna strona. Myślę, że zrobił się potężny "nie na temat" zbioru filmów Pawła. Proponuję przenieść się do właściwego działu. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Paweł jesteś kozak. Faktycznie niezły chaos :D Zmontowałem Edge'a 540 ale moje AXI bezczelnie się urwało z mocowania kiedy robiłem rolling circles akcentowane raz w lewo raz w prawo. Wyglądało to tak jakby piłka baseballowa trafiła model. Cały przód poszedł w drzazgi. Pierwszy raz miałem coś takiego. Model poszedł do śmieci :P Teraz robię drugiego bo pierwszy latał jedwabiście 8) Zaraz wrzucę postępy z budowy. Jak wpadniesz do W-wy przed 17.09 to idziemy latać, koniecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.