Skocz do zawartości

Jak wybrać model na pierwzego kombata.


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Już od dwóch miesięcy za mną chodzi mały kombacik , a wszystko za sprawą Huberta ,kiedy to razem powalczyliśmy w powietrzu on szybka formosa ,a ja zwinnym Extrimem.

Co prawda to nie sa modle do kombacenia i trzeba było uważać ,ale zabawa i tak była przednia.

Co jednak mi się nasunęło ,że mój dużo wolniejszy Extrim jednak łatwiej wchodził na ogon szybkiej ,ale mniej zwrotnej Formosie .

W związku z tym pytanie ,czy tak tez jest i w tej dziedzinie ,że modele ESA (np. Z Cybe-rfly)

też różnią się szybkością, zwrotnością itd. w zależności od wybranego rodzaju samolotu ,czy też jest to bez znaczenia jaki model sie wybierze bo wszystkie latają identycznie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele z Cyberfly latają różnie w zależności od rodzaju wyposażenia i masy końcowej do startu. Poza tym są prawie takie same i liczą się głównie preferencje "polityczne" :D.

 

Licz się z tym, że im więcej CA wpakujesz w takiego ESA tym bardziej koncowe charakterystyki beda sie różniły od poczatkowych. Tutaj nie liczy sie zwrotnosc (bo i tak lata sie lotkami i sterem wysokosci) a raczej predkosc. Wiekszosc ciec wykonywana jest w sposob przemyslany a nie przypadkowy... Trzeba dogonic ofiare i sciac jej tasme przelatujac ostrym wybraniem steru wysokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.