Skocz do zawartości

II Bitwa Powietrzna o Rzeszów 11 listopada 2012 PP


RC-LIPOL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Skrócona klasyfikacja końcowa

 

WWI

1. Rafał Mljal - 1354p

2. Sebastian Gulina - 821p

3. Piotr Kubissa - 693p

 

WWII

1.Mirosław Skowroński - 1076p

2. Sebastian Gulina - 955p

3. Michał Buliński - 949p

 

Relacja z zawodów w TVP Rzeszów (15:55)

http://www.tvp.pl/rzeszow/informacja/aktualnosci/wideo/1111/9069876

 

Zdjęcia i filmy z zawodów już niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania za wspólną zabawę.

 

Musze stare krakowskie powiedzenie "wieje jak Kielcach" zamienić na nową wersję ...."wieje jak w Rzeszowie".

Nie pamiętam aby modele ESA latały kiedykolwiek przy wietrze 10 m/s ale jak się okazało - da się i jeszcze wszystkim było wesoło. To zasługa dobrej atmosfery zawodów za co podziękowania należą się organizatorom oraz sprawnym ekipom ściągającym modele z drzew lub z terenu sąsiadującej jednostki wojskowej.

Mnie banan z twarzy nie znika za sprawą 1 miejsca jakie zdobyłem dzięki modelowi dwusilnikowemu Me-110. Okazał się najmniej podatny na porywy wiatru oraz uszkodzenia w kolizjach. Finał latałem z jednym SK i jeszcze udało się coś uciąć :D

Oba finały zdominowała Eskadra Kraków a dwa pierwsze miejsca cieszą nas ogromnie.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazł ktoś może po zawodach prześpieszacza do CA i CA średniego pełnego ??

 

Ja znalazłem wczoraj w skrzynce :huh: Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że miałem swój identyczny zestaw i widocznie zwinąłem w pośpiechu. Podaj adres, to Ci odeślę, albo nr. konta to zwrócę Ci za to.

A co do zawodów, to ja też się dobrze bawiłem. Jak widać można rozegrać zawody w każdych warunkach, chociaż finał WWI był trochę kuriozalny :P A na finał B chyba nikt już ochoty nie miał :D

Dzięki dla Organizatorów i wszystkich Zawodników.

Jedyne co mnie trochę irytowało, to posklejane taśmy, które trzeba było rozwijać przed startem i które nieźle namieszały przy takim wietrze.

Specjalne podziękowania dla Ani za śrubokręt, bez którego przegrałbym podium i dla Marka, który nie wiem jakim sposobem wdrapał się na wielkie drzewo i zrzucił mój model. Szacun dla Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj działo się.. działo... :)

 

bardzo ciekawe zawody - tak trudnych warunków chyba jeszcze nie było

tym wieksze brawa dla debiutu Ani że sobie poradziła! :)

 

mimo krótkiego dnia - udąło się wszystko ogarnąć

 

dzięki dla organizatorów i uczestinków za super zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólną zabawę i brawa dla organizatorów, że udało im się zakończyć zawody przed zmrokiem. To były moje pierwsze zawody. w których uczestniczyłam nie tylko jako "fotoreporter" ale także piot. Bardzo się cieszę, że nie stchórzyłam w ostatniej chwili, a było blisko :)

 

Moja galeria zdjęć:

https://picasaweb.go...feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.