Skocz do zawartości

B-2


n6210

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sumie nie pisałem o tym ale jako, że to model baaardzo eksperymentalny nastąpiła zmiana koncepcji i teraz modelika wygląda jako poniżej :).

Nie mam pojęcia czy poleci i jak :) ale co mi tam :)

Liczę na dużą moc silnika i trochę szczęścia ;)

Wstępnie sprawdziłem modelik ładnie kołuje, skręca itp.

Jak skończę - czekam na pogodę i robie oblot.

 

dsc01462.jpg

 

dsc01463.jpg

dsc01466.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he też mnie to męczy i chyba przygotuję jakąś "czapkę" do przykrycia tego brzydkiego pojemniczka na baterie (bo tak na prawdę to nie kabinka).

Coś wymyślę - mam jeszcze trochę czasu - niby ciepło ale pogoda pod psem... wieje i pada jakby sztorm na Morzu Północnym był.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci to wyszło.

Gdybyś mógł - proszę o zdjęcia od dołu (sposób mocowania podwozia - najlepiej ze szczegółami).

 

Piszesz, że model ładnie kołuje i skręca - no właśnie, skręca?

 

Czekam na zdjęcia z lotu (i lądowania :P )!

 

**********

Edycja: przejrzałem raz jeszcze temat, ale nie zauważyłem - więc proszę napisz - info dot. rozmiarów modelu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że ci się podoba - tym bardziej, że podwozie jest tak naprawdę przewidziane do większego modelu i zbudowane w większości z odpadków :)

 

Tutaj jest większość fotek dokumentujących "cykl tworzenia"...

http://picasaweb.google.co.uk/www.rcx.pl/ModeleB2

Oczywiście jJak będę miał więcej czasu w jednym kawałku, to mogę zrobić dokładniejsze zdjęcia. Na pewno obfotografuję całość przed rozbi.... tzn. chciałem napisać pierwszym startem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

He he nie ma tak prosto - najpierw trochę się pochorowałem więc nawet nie siedziałem za bardzo w domu przy kompie a co mówić o oblocie.

Teraz byczę się w Polsce na świątecznym urlopie i tak do ok 5 stycznia.

A jak wrócę to się okaże czy będzie pogoda na oblatywanie - może stanie się cud i śnieg spadnie a tam gdzie latam to nawet nie ma jak odśnieżyć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.