Skocz do zawartości

Opinie o Artist TopModel


Geralt

Rekomendowane odpowiedzi

ad1. Zerknij na ogon w obu modelach, a dokladnie na ster wysokości

 

ad2. do latania 3D bardziej przydaje się 4takt, który potrafi ''szarpnąć'' w górę dość szybko, podczas gdy 2takt dłuzej się rozkręca. Ja bym do kabriolina pakował 4takt, do artista 2takt.

 

ad3. - podjedź na lotnisko do chłopaków co tam latają - jest kilka benzyn itp -popytaj to Ci powiedzą co i jak.

 

 

Aha, jeszcze coś

 

Kadłub The Artist i kadłub Kabriolin to właściwie ta sama, lekko przeskalowana konstrukcja, która chyba jednak bardziej pasuje pod The Artist niż do Kabriolina (chodzi mi o SK i SW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
...Kadłub The Artist i kadłub Kabriolin to właściwie ta sama, lekko przeskalowana konstrukcja, która chyba jednak bardziej pasuje pod The Artist niż do Kabriolina (chodzi mi o SK i SW)

 

Przeskalowana ? :shock: w którym miejscu bo nie zauważyłem żadnej różnicy :) No może poza tą, że mają w innych miejscach laminatowe rurki do łącznika skrzydeł i kołków ustalających oraz otwory na przewody i haczyk co wynika z innej geometrii skrzydeł.

Tu mogę podsunąć pewien pomysł, który sam kiedyś miałem zrealizować: kupuje się jeden kompletny zestaw oraz skrzydła do drugiej wersji modelu (dostępne są jako część zamienna) i po dodaniu rurek oraz zrobieniu otworów pod kable do serw i haczyk łączący mamy 2 modele - akrobata i funfly'a. Oczywiście po zmianie skrzydeł może być potrzebne przesunięcie SC ale to już nie powinno być problemem. O ile silnik spalinowy to raczej 4-takt, sprawdzi się najlepiej w obu wersjach. Jako alternatywę można rozważyć silnik elektro i pakiet z aku A123.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Krzysiek - czy The Artist nie ma choć trochę wiekszego kadłuba?

Jak naprawiałem ostatnio kadłub do Kabriolina (całkowicie skasowany przód do kratownicy) to wzorowałem się na kadłubie z Artista i mogę stwierdzić, że są one identyczne. Możliwe, że na zdjęciach w innym oklejeniu sprawiają wrażenie innych ale w rzeczywistości to ten sam kadłub. Zresztą w kadłubie są zrobione otwory do obu wersji, inaczej są wklejone wspomniane rurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.