Skocz do zawartości

W RC Przeglądzie Modelarskim napisali o uwięzi


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

Gratuluję rekordu Polski. Śląsk zawsze był mocny w "te klocki". Widzę też, że Janusz Węcławiak przyglebił swoim elektrykiem, ma chłop pecha, a "stara gwardia" w postaci Dziuby i Kubika lata dalej :). Ostatni raz lataliśmy razem na Mistrzostwach Polski w Częstochowie w 1992r. :o Kurcze, jak ten czas leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za miłe słowa.

Marcinie zajrzyj proszę tutaj:

http://modelarstwo.a...g/_30115844.pdf

Krzysztofie do niedawna to Zagłębie (nie Śląsk) patrz Andrzej Rachwał rządziło w tej klasie, lecz niestety zabrakło Go między nami, a ja staram się pielęgnować i rozwijać to czego się od Niego nauczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję rekordu Polski. Śląsk zawsze był mocny w "te klocki". Widzę też, że Janusz Węcławiak przyglebił swoim elektrykiem, ma chłop pecha, a "stara gwardia" w postaci Dziuby i Kubika lata dalej :). Ostatni raz lataliśmy razem na Mistrzostwach Polski w Częstochowie w 1992r. :o Kurcze, jak ten czas leci.

Gratuluję rekordu Polski. Śląsk zawsze był mocny w "te klocki". Widzę też, że Janusz Węcławiak przyglebił swoim elektrykiem, ma chłop pecha, a "stara gwardia" w postaci Dziuby i Kubika lata dalej :). Ostatni raz lataliśmy razem na Mistrzostwach Polski w Częstochowie w 1992r. :o Kurcze, jak ten czas leci.

 

Gratuluję rekordu Polski. Śląsk zawsze był mocny w "te klocki". Widzę też, że Janusz Węcławiak przyglebił swoim elektrykiem, ma chłop pecha, a "stara gwardia" w postaci Dziuby i Kubika lata dalej :). Ostatni raz lataliśmy razem na Mistrzostwach Polski w Częstochowie w 1992r. :o Kurcze, jak ten czas leci.

 

Cześć, oj leci leci. Czy to jeszcze pamiętasz?

Pozdrawiam

Sylwek

post-2568-0-44263100-1360440033_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.