Skocz do zawartości

Wicherek - trochę historii


Pioterek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic mi nie mow, złożyłem caly model zostalo tylko zrobic ster wysokosci i tak sobie czeka juz ze 3 tygodnie:D No ale skrzydlo z lotka zajęło mi 2 dni na jedno połówke. Jaki motorek bedzie to napędzał? Ja postawiłem na os max 4ccm.

 

To będzie w dalszym ciągu elektryk, w skrzydłach buduję lotki i klapy bezszczelinowe i może dlatego tak mi zeszło z tym skrzydłem. Nowy temat rozpocznę wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

piękny temat,wiele emocji pokoleniowych.mnie też zauroczył wicherek chociaż lubie latanie 3d.zbudowałem wicherka z planów modelarza :) wisi do dzisiaj dumny na ścianie w rodzinnym pokoju jako ozdoba,oblatany z powodzeniem.wątek w modelarze z rudy śląskiej.mój elektryk pokryty folią,dla dociekliwych latałem w duecie z wicherkiem Pana Janka wykonanym w orginalnej wersji.wrażenie orginału?bezcenne,to pyrkanie,odpalanie samozapłonu piękny widok ;) .żeby pogodzić pokolenia,czy zastanowialiście sie kiedykolwiek jaki by był wicherek gdyby Pan Wiesław miał dostęp do foli i obecnego wyposażenia rc?Piotrek zdjęcia bezcenne,jak koledzy pisali łezka sie w oku kręci.kto jest na tych zdjęciach?nie kłóćmy sie jak PO i PIS :) ,poprostu wymieniajmy nasze zdsania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Wicherka to chyba zawsze pozostanie :) tak jak temat dinozaurów,nastepnego gdybym zbudował to w wersji elektro ale pokrytego japonką,pozdrawiam wicherkomaniaków

 

Co do japonki to nie polecałbym - właśnie Kolega TeBe z tematu http://pfmrc.eu/index.php?/topic/43119-wicherek-25-robi%C4%99-i-ja/  zdziera japonkę i okleja folią. Jak chcesz bardziej historycznie to szyfon i nitrocelon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.