Skocz do zawartości

Tunelowiec multiplexa (Twister)


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
następne filmy z "muzyczką silnika".

Właśnie, to i może uda się prędkosć zmierzyć.

 

Generalnie model bardzo mi się podoba, widać że Multiplex nie wypuszcza bubli, chodzi mi o wyposażenie standartowe - bez dodatkowych wydatków na tuning napędu, model lata bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Ciekawe, ten model to własna konstrukcja (opisywałem tu na forum jak poległ), napędzany czeska megą 16/15/3... Fajnie latał. Myśle ze jutro uda mi sie nagrac lot z dzwiekiem - twistera. Zobaczymy. Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden filmik, coś tam słychac choć jest muzyka w tle. Własnie sie ładuje na yotube. Jest to mig15 z czeskiej fabryczki alfamodel. Jeżeli to możliwe sprawdż równiez jego V.Niedługo podam link do filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie latał twister także wiało, ale było to dosc niebezpieczne. Momentami były dos silne podmuchy a czasem kompletna cisza. To wina tego blokowiska wokoło, ale mimo wszystko ciekawie to wyglądało, choć dużo mniej realistycznie niż Twoje loty. W koncu F15 to makieta, twister natomiast... poprostu model o napedzie tunelowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.