Skocz do zawartości

Taniec szoguna


Bizon3D

Rekomendowane odpowiedzi

to taki zawis z bajerkiem raczej niemozliwy do wykonania na modelu duzej benzynowki ale na depronie lub funfly jest do wykonania.....Jesli macie jako tako zawis opanowany podchodzicie do modelu i opieracie sie barkiem lub reka o koncowke skrzydla kierunek musi byc wychylony na zewnatrz a wysokoscia go prowadzacie wokol siebie....jako ze to nie ma nazwy po prostu nazwalismy to tancem szoguna

 

radzyn_b051.jpg

radzyn_b050.jpg

 

no i jakis filmik by sie przydal.......

taniec szoguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

figura jest na prawdę efektowna, lecz tak bardzo efektowna że bardzo szybko można sie pożegnać z życiem.

Śmigło kręcące się ok 5000 obr/min może zrobić nam potężne AŁA

 

gratuluje pomysłu na mini 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

figura efektowna, już jakiś czas temu podpatrzyłem to na radzyńskiej stronie. Próbowałem tego swoim funem ale jednakowoż za duży respekt do modelu czułem i sie nie przytuliłem;) A potem rozbiłem funa i już nie było okazji.

 

 

lecz tak bardzo efektowna że bardzo szybko można sie pożegnać z życiem.

 

 

a po co skacze sie ze spadochronem? przecież może sie nie otworzyć. Dlaczego ludzie latają samolotami akrobacyjnymi? przecież może spaść. kto powiedział, że latanie nie może być sportem extremalnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co skacze sie ze spadochronem? przecież może sie nie otworzyć. Dlaczego ludzie latają samolotami akrobacyjnymi? przecież może spaść. kto powiedział, że latanie nie może być sportem extremalnym?

 

gdyby każdy myślał tak o skakaniu ze spadakiem, to samo o akrobacji, to nikt by tego nie robił

a tutaj wystarczy ze sie rozkojarzysz, albo drgnie Ci ręka, i model prostuje i wbija ci sie w czache.

ale musi być fajne uczucie jak model lata wokół głowy ;D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko maly szczegolik....nikt tego nie musi tworzyc na spalinowce.....moze to przeciez byc 150 gramowy depronik.....sam kiedys dostalem smiglem po glowie 350 gramowego deprona w zawisie i skonczylo sie na drobnej rysce....a sam zawis juz sie przeciez dawno przejadl no nie?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do takich figurek tylko depron 150 gramowy...jakis czas temu widzialem dwa filmy jakis gosci co wlasnie to robili na takich lekkich depronach....jak depron dobrze powywazany to SAM WISI wiec juz polowa sukcesu.....na ktoryms ETOC kolezka w zawisie deprona podwoziem do brzucha sie przylepil ....nadajnik trzymal za plecami a smiglo mial naprawde blisko gardla.....to dopiero jest ryzyko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo nie mądre i niebezpieczne, jak koledzy pisali jeden zły ruch i wolałbym nie widzieć jak to smigiełko wbija się w szyje.

Z drugiej strony szacuneczek dla ciebie, to naprawde dobry numer wymagający godzin nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. to numer i pomysl kumpla... mi to jeszcze nie wychodzi a na spalinie napewno nie bede probowal....zapomnialem...Donatas Pauzuolis w nowym filmie jak wymiata SULTIMATEM tez cos w tym stylu robi.....

http://www.pauzuolis-rc.com/stories/videos/sultimate-video.html

i jeszcze jedno Tomku ...GLUPOTA pojawia sie dopiero przy zagrozeniu zycia a przy depronie to nie wchodzi w gre....i nie ma co rozmyslac tymi kategoriami bo wyjdzie ze skoki narciarski i inne sporty to jeszcze wieksza glupota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.