Skocz do zawartości

Striker


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

nie ma co..bardzo ciekawy model...osobiscie byłbym za outrunerem bo po co płacic wiecej jak silnik i tak bedzie miał dobre chłodzenia...model bedzi szybki...ale jak chcesz cos naprawde szybkiego to lepiej wiecej niz 1 kg ciagu :mrgreen: ...chociaz 1kg to tez duzo ale im wiecej tym lepiej :rotfl: :devil: tylko czy ta bateria z 20 c wydoli...masz juz regiel??ile A??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie byłbym za outrunerem bo po co płacic wiecej jak silnik i tak bedzie miał dobre chłodzenia

Outrunnery grzeją się stosunkowo mniej niż inrunnery (a taki był tu zamontowany), więc stwierdzenie nie na miejscu. Inrunner wytrzymał, to outrunner wytrzyma tym bardziej :evil: .

 

model bedzi szybki...ale jak chcesz cos naprawde szybkiego to lepiej wiecej niz 1 kg ciagu

Szybkość zależy bardziej od prędkosci strumienia zaśmigłowego, a ten zależy od prędkości obrotowej śmigła. Większą prędkość obrotową mają generalnie inrunnery :evil: .

 

chociaz 1kg to tez duzo ale im wiecej tym lepiej

Tak, i będzie sobie robił zawis... :evil:

 

tylko czy ta bateria z 20 c wydoli

To ci już wytłumaczył sam zainteresowany :evil: .

 

Marcinmb, ty tak klepiesz dla samego klepania, a w błąd wprowadzasz przy okazji, czy może specjalnie pchasz innych na minę? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mammuth jak podejrzewam kupiłeś go używanego. Zapytaj się tego co ten modelik Ci sprzedał jaki dokładnie silnik siedział w tym modelu, wpisz w google nazwę i znajdź parametry. A potem po prostu znajdź silnik o tych samych lub podobnych parametrach. Proste ? :wink:

 

Chyba że nie masz dostępu do poprzedniego właściciela... albo go nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podobnego zastosowania kupiłem kiedyś HXT 2835 2200kv (prawie jak Mega 16/15/4).

Myślę, że jak chcesz szybki modelik, to rozważ taki lub podobny wysokoobrotowy inrunner.

 

PS

Nie zdążyłem jeszcze zrobić prób, ale jak rozpocznę nowy temat odrzutowca ze śmigłem w ... ogonie :D , to właśnie od pomiarów tego silniczka zacznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.