Skocz do zawartości

Corsair 140cm, depron - mój pierwszy model :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

prawdopodobnie dziś Corsair zakończył sezon 2015. Na tą okazję zdjąłem go ze ściany, zmontowałem i pojechaliśmy.

 

Warunki na płycie: wiatr do 6km/h, wilgotno, pochurno i mgliście, ale dość ciepło - 8st.C

Nagrałem 20min. filmu, ale wpadłem na pomysł ustawienia zoomu i to spowodowało problemy. Aparat gubił ostrość, obraz nieco ciemniejszy (a i tak było pochmurno, mimo zapowiedzi o przejaśnieniach), no i miałem problemy z utrzymaniem modelu w kadrze. Tak "zgubiłem" kilka niskich szybkich przelotów i dwa ładne lądowania.

Jednakowoż film wstawiam, z kronikarskiego obowiązku;) Mam nadzieję, że da się zawiesić oko.

 

post-11729-0-34744700-1446939148_thumb.jpg

Jimmy jak zwykle wygląda na nieco wystraszonego :)  (chyba mu coś zrobię z tymi oczami), ale z lotów był zadowolony.

post-11729-0-96508900-1446939166_thumb.jpg

 

W lataniu pętle, beczki, ale też przewrót, wywrót, zawrót. Najnowsze moje wyzwanie to płynny Immelmann. Na razie wychodzi nieco desperacko :)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 miesiące temu...

Ptaki śpiewały, słońce świeciło - mus był zacząć dziś sezon:)
Córka mnie zasmuciła, że jak nie z telefonu, to to nie jest selfie.

 

Na oną okazję, pozyskałem walizeczkę na nadajnik, żeby się już luzem nie tułał. Na razie koszt 26PLN. Pewnie jeszcze go upiększę.

post-11729-0-19566700-1458170082_thumb.jpg

post-11729-0-10152500-1458170087_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaki śpiewały, słońce świeciło - mus był zacząć dziś sezon:)

Córka mnie zasmuciła, że jak nie z telefonu, to to nie jest selfie.

 

Na oną okazję, pozyskałem walizeczkę na nadajnik, żeby się już luzem nie tułał. Na razie koszt 26PLN. Pewnie jeszcze go upiększę.

attachicon.gifIMG_0882 net.jpg

attachicon.gifIMG_0883 net.jpg

Hmmm... noo, przystojni, i ten 29 i ten 37...  :D

Powiedz Twojej córce, że teraz nastaje moda na bardziej specjalizowane sprzęty, niż komórki. Słowo kluczowe : MODA.

A ja też dziś (tzn. wczoraj ) latałem, ale krótko. Kreta nie było  :) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Egzemplarz? Pierwszy, tylko w porównaniu z pierwotną wersją został zmodyfikowany i upiększony.

 

Cieszę się, że się podoba.

 

Podoba to mało powiedziane, on roznieca iskrę pożądania  :wub: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go macałem. Strach dotykać :-) Najdelikatniejszy model jaki widziałem :-)

 

No nie... Przyrównywanie do filigranowej laseczki uważałbym za niesprawiedliwe i krzywdzące tak Corsair'a, jak i Twórcę.

Chyba, że Twórca jest odmiennego zdania  ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.