Skocz do zawartości

Corsair 140cm, depron - mój pierwszy model :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, Andrzej.

 

Czy trzeba być jakimś użytkownikiem premium YT, żeby móc wybrać miniaturę wyświetlanego na YT filmu? Wiecie , ten kadr początkowy.Wybór jest ew. spośród trzech, proponowanych przez YT, ale na tym koniec.

Edit:

Już sobie z tym poradziłem.

 

Filmik z wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Andrzej.

 

Czy trzeba być jakimś użytkownikiem premium YT, żeby móc wybrać miniaturę wyświetlanego na YT filmu? Wiecie , ten kadr początkowy.Wybór jest ew. spośród trzech, proponowanych przez YT, ale na tym koniec.

 

 

Możesz jako miniaturę załadować swoje zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, świetny film.

 

Ja sam o filmie nie myślałem. Jednak jakby było zainteresowanie, to jasne, coś tam sprokuruję :) .

 

Natomiast na pewno zrobię rzecz prostszą, tzn. spis treści :ph34r: . Może uda się taki interaktywny, "klikalny".

Nie śmiejcie się, myślę, że to fajny pomysł. Ja mam czasem problem w znalezieniu czegoś w tym wątku. A może niejeden znalazłby tu coś dla siebie. Jednak na czyimś miejscu, patrząc na 42 strony, mógłbym się zniechęcić. Dla mnie spis treści byłby ułatwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.