Skocz do zawartości

Corsair 140cm, depron - mój pierwszy model :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pio

 

hohoho... gratulacje! w końcu ten serial dojechał do końca ;)

I Ty w to wierzysz?

Mniej więcej wyglądać to będzie tak.

Rok 2076:

Bartek pisze , że mu się ręce trzęsą i już źle widzi więc zainstalował, żyro,GPS i anty grawitacje.

Tylko musiał kadłub przerobić bo mu się deflektory nie mieszczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Składane podwozie ogonowe, składane skrzydła do hangarowania .odsuwana owiewka ...  jest jeszcze dużo do zrobienia  a Ty za dużo czasu straciłeś na przemyślenia nad SC .........

 

Ale mam nadzieję Bartek  że nie weżmiesz tego do serca i sie pogniewasz   że żartujemy 

Jest tu sporo relacji które powinny mieć już swój finisz na pierwszej stronie , ta do tych nie należy . 

Jak dla mnie blog z życia Korsarza może trwać dalej  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlatany jesteś idealnie w model , pięknie te beczki wyglądają.

Musimy się z b-25 styknąć razem albo u mnie albo w Radomiu.

Musimy tak zakombinować. Widok byłby ładny.

Ale mam nadzieję Bartek  że nie weżmiesz tego do serca i sie pogniewasz   że żartujemy

W życiu! :)

Ten wątek jest zresztą niezłym pretekstem do robienia sobie jaj. Niech będzie na wesoło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozdziewiczyłem się na pierwszych zawodach :) - Płock F4H-P.

A tak na poważnie: było świetnie, bardzo miły dzień, miłe towarzystwo i piękna pogoda. Podziękowania dla organizatorów za fajną organizację oraz staranne przygotowanie pasa.

(można powiększyć kliknięciem)

post-11729-0-54589400-1495387273_thumb.jpg

(fota ze strony rcplock.pl)

 

post-11729-0-50478200-1495407954_thumb.jpg

(fota ze strony rcplock.pl)

 

post-11729-0-75560600-1495387152_thumb.jpg

(fota ze strony rcplock.pl)

 

post-11729-0-43014300-1495407866_thumb.jpg

(fota ze strony rcplock.pl)

 

post-11729-0-84985100-1495387087_thumb.jpg

 

Edit:

Film z zawodów kolegi Pawła

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Panowie :).

Czy była adrenalinka? Było strasznie :) Przed pierwszym lotem myślałem, że zejdę. Serio. Po pierwszym locie odpuściło i w drugim był stres, ale już mniejszy.

Ale potem, po takich przeżyciach, wszystko lepiej smakuje - obiad, nagrody, gratulacje. No a w stresie człowiek czuje, że intensywnie żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi!!!!

Budowanie jest fajne, ale zawody dają tą frajdę "sprawdzenia", jak w pokerze  ;) .

Mam nadzieję że się "zaszczepiłeś" i Cię to wciągnie :D .

Najgorszy jest 1-szy raz, teraz już wiesz co to jest program lotu, poszczególne figury i jak je poprawić. :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latanie "w reżimie" wykonywanej sekwencji figur wnosi do pilotażu nowe wyzwanie i to jest fajne. A na następną odsłonę we Włocławku już rezerwuję termin ;)

 

P.S.

A propos samego modelu:

1. Chowane podwozie, mimo że zwiększyło ciężar modelu o 350g, to

2. jednocześnie spowodowało taki spadek oporów, że latam swobodnie na 50-60% mocy. W figurach pionowych model idzie w górę jak zły. 

3. Na zawodach przełożyło się to na wykonanie 10 figur na pakietach, które nie są demonami mocy (Nano-Tech 4S 4000mAh 35C) przy czym pod koniec lotu zostawało 3.8-3.9V/celę.

4. Byłem przekonany, że na takie zawody będę musiał kupować jakieś SLS, ale na razie nie widzę sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.