Skocz do zawartości

Zdjęcie

Orlik II OldGliders

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#81 krys1

krys1
  • Modelarz
  • 162 postów
  • SkądNiemcy
  • Imię:Krzysztof

Napisano 26 March 2017 - 19:38

Model zostal oznakowany

Foto.JPG

• 0

#82 djmalolat23

djmalolat23
  • Modelarz
  • 104 postów
  • SkądSiemirowice
  • Imię:Marcin

Napisano 27 March 2017 - 15:44

Piękna robota. Z niecierpliwością czekam na materiały z oblotu.
  • 0

#83 milo

milo
  • Modelarz
  • 222 postów
  • SkądElbląg
  • Imię:MIECZYSŁAW

Napisano 27 March 2017 - 20:45

Przyłączam się do gratulacji, ale....ale takiego szybowca nie było, czy dobrze widzę na zdjęciu? Chowane podwozie :o ? Pomińmy to. Chcesz to tak masz. Jednak ta bejca na kadłubie, płatach jest dla mnie nie do przyjęcia..... to oczywiście moje zdanie. Orliki były kremowe, niebieskie i inne, o tym już było pisane. Po prostu mi by było szkoda tak .... oszpecić model, za tyle kasy, tyle wysiłku. Ok, mam tylko bardzo subiektywne pewnie odczucie i zwyczajnie podrażniło mnie to ;) .Tak czy inaczej, gratuluję i na pewno będzie lepiej latał niż wygląda. :D Wybacz proszę za tą odrobinę "kwasu", ale jestem wielkim pasjonatem szybowców, szczególnie tych starych, a "Orlik" to nasza sztandarowa konstrukcja .... no szkoda, wielka szkoda, że tak wygląda :( .

• 0

#84 krys1

krys1
  • Modelarz
  • 162 postów
  • SkądNiemcy
  • Imię:Krzysztof

Napisano wczoraj, 09:00

Przyłączam się do gratulacji, ale....ale takiego szybowca nie było, czy dobrze widzę na zdjęciu? Chowane podwozie :o ? Pomińmy to. Chcesz to tak masz. Jednak ta bejca na kadłubie, płatach jest dla mnie nie do przyjęcia..... to oczywiście moje zdanie. Orliki były kremowe, niebieskie i inne, o tym już było pisane. Po prostu mi by było szkoda tak .... oszpecić model, za tyle kasy, tyle wysiłku. Ok, mam tylko bardzo subiektywne pewnie odczucie i zwyczajnie podrażniło mnie to ;) .Tak czy inaczej, gratuluję i na pewno będzie lepiej latał niż wygląda. :D Wybacz proszę za tą odrobinę "kwasu", ale jestem wielkim pasjonatem szybowców, szczególnie tych starych, a "Orlik" to nasza sztandarowa konstrukcja .... no szkoda, wielka szkoda, że tak wygląda :( .

Nie wiem gdzie widac w modelu chowane podwozie, nie przypominam sobie zebym takie montowal. Co do koloru to juz wczesniej o tym pisalem, wiec nie bede sie powtarzal. Widzialem juz wiecej i bardziej oszpecone modele, a czy wielka szkoda ze tak wyglada, nie wiem mi sie podoba. :)

• 0

#85 skippi66

skippi66
  • Modelarz
  • 336 postów
  • SkądŁódź
  • Imię:Michał

Napisano wczoraj, 14:17

Się nie przejmuj krytykami. Szybol bardzo stary, przedwojenny, farba już dawno zlazła, drewno pociemniało  i tak mu się zrobiło. Że tak powiem - jest git. :)

• 0

#86 tigertig30

tigertig30
  • Modelarz
  • 52 postów
  • SkądTarnowiec-Tarnów
  • Imię:Jarosław

Napisano dziś, 12:58

Jak dla mnie wygląda zaje...fajnie bedzie się pięknie prezentował w powietrzu .Udanego oblotu :)

• 0

#87 stema

stema
  • Modelarz
  • 780 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Stefan

Napisano 46 minut temu

Oczywiście, że nie ma się co przejmować, tak jak nie przejmują się ci, którzy "robią" sobie tatuaże, czy ci, którzy chodzą w poszarpanych dżinsach.

To tak aby wyglądać zaje ... , a szybol ?

Szybol może tak wyglądać, szybowiec już nie. :D :wub:

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

5 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Uszek, mariuszpete, krys1, JMRC, ibnexus