Skocz do zawartości

Alula EPP


staszczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

ostatnimi dniami stałem się szczęśliwym posiadaczem aluli epp z pewnego polskiego sklepu, ale jako że w temacie dlg (no może prawie dlg ;) ) jestem zupełnym nowicjuszem, to mam kilka pytań:

 

1) Czy robić jakikolwiek wznios na skrzydle, czy skleić obie połówki na "0"?

2) Jak poprowadzić dźwigarki? (w zestawie otrzymałem 2 pręty węglowe 1,3mm i 1 stalowy 1mm)

3) Czy aby sztywność lotek wykonanych z samego epp nie będzie za mała? Może wypadałoby je wzmocnić?

4) W jakiej odległości od natarcia powinien znajdować się środek ciężkości?

 

Dla ciekawych dodam, że wyposażenie jakie planuję to:

Odbiornik- rex 5

Serwa- 2x 9-cio gramowe chińczyki

Akumulator Ni-Mh jeszcze do zrobienia, ale zapewne coś w okolicach 400 mAh

 

Zdjęcia pojawią się... jak będzie co fotografować, bo póki co, czekam ze składaniem (swoją drogą, zestaw jest tak banalny, że 'budowa' zajmie może ze 2h) na rozwianie wszystkich wątpliwości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzydla zapewne powinny byc sklejone ze soba na 0 ale klejenie ma sie odbyc na gornej powierzchni. tzn. sklejamy polowki kladac je na rownej powierzchni "do gory nogami" sprawi to ze gorna powierzchnia bedzie prosta a na dolnej pojawi się wznios. co do SC to producent powinien podawać takie dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.