Skocz do zawartości

Powrót do Hobby - dobra Aparatura


kamilos1600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli polecacie tego Optica 6 w sporcie 35mhz niz ta sanwe ? , ceny sa mniej wiecej te same .

 

INSTRUKTOR - dlaczego sprzezanie gazu z wysokoscia mam zapomniec z tego co czytalem w optic 6 sport sa te funkcje .

 

A co do zasilania odbiornika , niewiem jak to zrobic , w modelu jest 5 serw JR , Uzyc Ubec i Lipol 2s , czy mozee Life ? albo Nimh 5xAA ? jakie pojemnosci akumulatorów i sposob podlonczenia proponujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ale przeciez Kamilos1600 robi rzut monetą, tj. oczekuje takiej odpowiedzi, która potwierdzi jego wybór - Sanwę ;-) Gdyby myślał powazniej to zastanowiłby się jakich funkcji potrzebuje, poczytałby instrukcje nadajników, popytałby jakich nadajników używają inni i dokonałby właściwego wyboru. Btw. nie zauważyłem objawu braku reakcji na drążki w dx6i. Jakie nadajniki są najczęściej używane łatwo zauważyć po tym jakich marek zamienniki są produkowane i sprzedawane przez Hobby King.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zapomnij? w pakiecie nie zawsze masz takie samo napiecie a co za tym idzie całkowicie różna reakcja na zaprogramowane sprzęzenie .

U siebie natomiast zawsze ustawiam mix lotkohamulców i steru wysokości .Wielkośc wychyleń dobieram doświadczalnie oczywiści mając możliwośc ręcznej korekty. Jęzeli mogę sugerować to jednak Optic 2.4 G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!Kamilos,chcesz dobre i niedrogie radio...

odrzuciłeś stanowczo SPEKTRUM a ja bym ci proponował właśnie DX7 2,4Ghz.

według mnie świetny sprzęt za niewielkie pieniądze.ma wszystkie miksery i możliwości ustawień jakie tylko chcesz.miałem to radio dwa sezony i zero jakichkolwiek problemów z zasięgiem czy innymi pierdołami.poza tym odbiorniki są śmiesznie tanie (ORANGE DSM2)

teraz mam JR DSX9 2,4Ghz która również działa w tym systemie.nie chcę innego radia... :D

 

przemyśl to co napisałem.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

zamiast turnigy 9x/9xr (uzywam 9xr i goraco polecam!) poradze zainwestowac w taranisa lub turnigy 9xr pro. nie da sie wykorzystac tej liczby opcji i mozliwosci konfiguracji;)

 

Pisane z komórki, proszę o wyrozumiałość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.