Skocz do zawartości

V Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców RC Dużej Skali w Tarnowie


tomeks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

V Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców RC Dużej Skali

 

Zawody odbędą się w dniach 06-07 lipca 2013 na lądowisku Aeroklubu Ziemi Tarnowskiej w Tarnowie ul. Lotnicza.

 

Zawody mają charakter otwarty i mogą ­brać w nich udział również modelarze nie zrzeszeni i nie posiadający­ licencji z terenu całej Polski, którzy zgłoszą swój udział w zawodach formularzem. Opłata wpisowa 40 zł od osoby, zawodnicy w wieku poniżej lat 16 - 30zł.

­

Zawody rozegrane zostaną w klasach:­

- Modele szybowców dużej skali o masie do 4 kg i powyżej 4kg.­

- Klasa otwarta. Każdy szybowiec (motoszybowiec z zablokowanym napędem) posiadający hak holowniczy nie spełniający wymogów modelu szybowca dużej skali. Klasa rozgrywane według regulaminu zawodów makiet ze zmienioną wysokością holowania do 200m i i maksymalnym czasem lotu do 5 minut.

 

Aby ułatwić organizację zawodów prosimy o wypełnienie

 

Oficjalna strona organizatora i zawodów:

www.avia.tarman.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odpowiadając na sugestie kolegów modelarzy powracamy do poprzeniego terminu zawodów.

 

 

Zawody Modeli Szybowców RC Dużej Skali w Tarnowie odbędą się 06-07 lipca 2013 r.

 

Rejestracja zawodników: 9.00

Rozpoczęcie lotów: 10.00

 

Aby ułatwić organizację zawodów prosimy o rejestrację pilotów w formularzu umieszczonym na naszej stronie www.avia.tarman.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A pogodę też już załatwiliście? :) Bo ciągnie mnie żeby wpaść do Was w sobotę, niestety jeszcze bez modelu bo się składa, tym bardziej że jeszcze nie miałem przyjemności gościć na Waszym lotnisku.

Tak czy siak to trzymam kciuki żeby aura dopisała.

A jak z frekwencją na chwilę obecną, ilu chętnych do udziału w zawodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wpaść na godzinkę. Było bardzo fajnie jak zresztą co roku :P

Nawet udało mi się załapać na lot szybowca Komar, który na skutek błędu pilotażu zakończył się na drzewie.

 

Czy ktoś wie jakiego producenta były pięknie latające szybowce SZD55 Promyk? Wistmodel, czy też innego?

 

8b9214d9039dbf22med.jpg

 

9d5d5ade06ec534emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

kilka dni minęło...

 

Serdecznie dziękuję Wam Wszystkim, którzy zaszczyciliście nas swą obecnością.

Dziękuję Modelarzom, Pilotom, Towarzyszkom i Towarzyszom Uczestników, Ich Dzieciom oraz co zrozumiałe Kibicom i Obserwatorom, Ciekawym i Ciekawskim.

Bez Was, drodzy Koledzy, organizacja jakiejkolwiek imprezy nie miałaby sensu - bo dla kogo?

To Wasze zadowolenie i deklaracje przyjazdu za rok są dla nas największą i jedyną nagrodą za trud przygotowań.

Gratuluję Zwycięzcom oraz, równie serdecznie, wszystkim uczestnikom gratuluję osiągniętych wyników. Dla wielu (zwłaszcza poza podium) są to najlepsze wyniki i były to najlepsze loty w "karierze". Wyniki poniżej.

 

Chcę równie gorąco podziękować wszystkim, którzy wsparli nasze wysiłki.

Dziękuję zwłaszcza za, różnoraką w formie, pomoc:

- Wydziałowi Promocji Marki U.M. Tarnów

- Starostwu Powiatowemu w Tarnowie,

- Spółce Gestor Sp. z o.o. z Tarnowa

- Tarnowskiemu Ośrodkowi Informacyjnemu

 

Nie mogę nie wspomnieć tutaj o Wszystkich tych, bez których przeprowadzenie tych zawodów byłoby niemożliwe. Mam na myśli przede wszystkim grupę Chronometrażystów, Sędziów, Sekretariat i kilku ludzi zawsze chętnych do pracy. Jak bardzo to niewdzięczne zajęcia, wiedzą tylko niektórzy. Coraz trudniej znaleźć osoby chętne do pracy, a może inaczej, są to stale te same osoby. Kilka z nich pojawia się na lotnisku raptem trzy razy do roku, ale jeśli jest potrzeba pracy przez kilka dni, nigdy nie odmówiły. Od paru już lat…

Koleżanki i Koledzy, dziękuję ! Młodzieży, dziękuję !!

 

Proszę o linki do galerii wykonanych przez Was zdjęć, portal na „F” wymaga logowania nawet aby oglądnąć zdjęcia, tutaj trzeba się logować tylko aby je zamieścić. Oglądać (i czytać) może każdy zainteresowany.

 

ztcf.png

 

Uploaded with ImageShack.us

psfp.png

 

Uploaded with ImageShack.us

220z.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

GRATULUJĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.