Skocz do zawartości

DX8 Problem.


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dx8 to przecież nie stare radio tylko średniej klasy aparatura,az nie mogę się nadziwić ze takiego babola ktoś popełnił w oprogtramowaniu. Fakt mogę w dual rate ograniczyć wychyły na wł do buterfly,ale nic nie zrobie z ograniczniem klap jak rówież bym musiał poświęcić dual rate które wykorzystuje przy ladowaniu.Ogólnie radio mi pasuje pod kazdym wzgledem,ale jesli tego nie zmienią to lipa.A tak naprawdę wystarczy przecież porządny soft.Czekam na odpowiedz ze spektruma.A najśmieszniejsze jest to ,ze nikt przedemną nie zgłosił tego problemu do dystrybutora..Więc narazie się łudzę,ze coś jest nie tak. z moim softem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejgladalem instrukcje i musze Ciebie zmartwic bo to nie babol tylko zamierzone dzialanie, Spectrum dopiero od DX10 udostepnia ta funkcje i nazywaja to "Absolute Travel"

Nie pozostaje tobie nic innego jak zabawa z udzialami procentowymi lub wymiana radia. W duzej mierze w taki sposob wlasnie "segreguje" sie radia na odpowienie polki cenowe bo programista dodaje jeden warunek na koniec przed wyjsciem sygnalu i obcina mu wartosc jezeli jest za duza. Zobacz moze Spectrum za dopalata odblokuje tobie ta funkcje (niektore funkcje w GR MC-16 moga byc odblokowywane)

DR to zwykly mikser, jak masz wolny dowolny mikser to mozesz soebie go zrobic i podlaczyc pod motylka

 

A co masz nie tak z klapami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienieś być na miejscu tego pana co sprzedaje radia,bo on nie miał bladego pojęcia co to może być :) także dzięki! tych mixów to może zabraknąć.jesli chodzi o klapy to mam sprzężone z lotkami ,więc jak wł buterfly to też klapy mi pewnie będą pracować na maxymalnych wychylach. Ale juz jestem dobrej myśli bo ustawie w dual rate,a kalpy na mixe i będzie ok. W kazdym razie może ktoś się ogarnie w spektrumie i poprawi soft..Jeszcze raz dzięki za pomoc.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wylaczyc mikser odpowiedzialny za wychylenia klap razem z lotkami w fazie ladowania?

Powodzenia zycze, takie problemy powoduja ze sie lepiej pozanje radio i stara sie z niego wyciagnac co sie da stosujac rozne myki :) Wiec jest cos pozytywnego w takim problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam,ze przez takie mixy przechodzę pierwszy raz ,bo do tej pory najbardziej skomplikowanym mixem były klapolotki i delta :D wiec musisz mi wybaczyć.A jak dokoncze model będe miał go w domu to siąde wygodnie w fotelu z zimnym piwkiem i wtedy fizycznie będe miał kazdy ruch na oku ,bo narazie w monitorze to mam problem.Ale znowu masz racje ,bo pewnie trzeba go wyłączyć :) Paweł chcesz czy nie ,ale czuje ,ze bedziesz moim doradcą od mixów :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory tym razem padlo glupie pytanie :) Jest chyba wszystki ok. Ustawilem buterfly i zablokowałem ruch w diferental i wydaje sie byc ok. W sumie ten mix chyba jest do delty,ale spełnił mój problem. Natomiast SW zablokuje w D/R To by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Kolegów, mój problem z DX8, a w zasadzie zagadka (bądz mój brak znajomości tematu).

Monitor pokazujący wychylenia serw, pokazuje tak, jak bym miał włączone rewersy. Drążek w prawo, model w prawo,

a lotki na monitorze w lewo. To sami jest z ruderem i wysokością jak oddaje na wysokości to pojawiają mi się

dodatnie procentowe wartości, jak zaciągam idę w "minus". Czy ktoś z kolegów się z tym spotkał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Może ktoś wie dlaczego odbiornik AR8000 ma na obudowie dsm2 a syg na apce pokazuje dsmx? W sklepach rzeczywiscie są dwa typy,ale czemu się to nie pokrywa z etykietą?

 

Musi być dobrze skonfigurowana. DSM2 do DSM2 . Nie powinno być DSM2 do DSMX. Jeśli tak ci się zbinduje wchodzisz w ustawienia i zmieniasz na DSM2 i bindujesz raz jeszcze wtedy zbinduje się DSM2 do DSM2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.