Skocz do zawartości

I jeszcze SZD-22 Mucha


Wojtek I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Wojtek- ale nie zapomnij zrobić uchwytu- wycięcia pod rękę w owiewce ogona przed stat. poziomym. To drobiazg, nietrudny do wypiłowania, a doda Musze charakteru i realizmu. Zauważyłem, że wielu ten detal opuszcza, ale to pewnie ci, co na niej w realu nie latali. Fajna bedzie ta Twoja Mucha! też bym sobie zrobił, ale latam sam, za płotem, nie ma kto holować, ale może winda?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przymiarka - pierwszy raz w jednym kawałku.

 

Piekna jest.

 

 

 

...latam sam, za płotem, nie ma kto holować, ale może winda?...

 

Winda startowa to fajna rzecz - tez czesto uzywam. Problem w tym, ze dobre windy sa dosyc drogie, wiec za rozsadna cene prawdopodobnie samemu trzebaby zbudowac. Czasem pojawiaja sie na niemieckim eBayu uzywane windy Graupnera - do czolowki im wprawdzie daleko, ale biorac pod uwage cene (przy odrobinie szczescia, zaleznie od stanu technicznego mozna ustrzelic za jakie 100-150 Euro), stanowia dosyc rozsadny kompromis. Ja juz taka winda wyciagalem 3,5m szybowce i mialem wrazenie, ze jeszcze jest zapas mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ustawiłem hamulce nie robiąc klapki, serwa wstawiłem "na sztywno", jak będzie potrzeba to wtedy wytnę klapkę.

Postanowiłem zamknąc ściankę na końcu pokrycia.

 

post-5432-0-73297200-1373722212_thumb.jpg

 

post-5432-0-45229200-1373722223_thumb.jpg

 

Wieczorem może uda mi się zamknąć pokrycie od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.