Skocz do zawartości

Takie tam latanie


Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hey Irku z mocą jest ok z wagą hm można by urwać ze 100g czyli dać silnik o wadze 100 g i pozbyć się balastu 30g z ogona tylko po co ? Model idzie w pionie na żądaną wysokość i lot szybowcowy połączony z jakąś tam akrobacją , tak jak radziłeś zostawiam i jestem zadowolony zresztą co CI będę mówił masz ten sam silnik w tzagim i wiesz jak kręci ;) a Twoje skrzydło waży ponad 2 kg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy rozmawiałem dzisiaj z właścicielem pola , łąki niedaleko teraźniejszego lotniska i wstępnie ustaliliśmy że odstąpi nam kawał łąki gdzie będziemy mogli kosić sobie pod lotnisko tylko ta łąka jest w tej chwili dzierżawiona przez innego rolnika ale zobowiązał się że porozmawia z nim i do środy da mi znać .

Pole jest olbrzymie i ustawiona co najważniejsze w kierunku wschód - zachód.

Wstawiłem to miejsce w google maps pod nazwą "lotnisko modelarskie 3 city" jeżeli to działa to można zobaczyć lokalizację.

Jeżeli jest ktoś chętny proszę o pisanie na forum. Pozdrawiam Irek

link do mapy z lokalizacją pola

https://maps.google.pl/maps/myplaces?hl=pl&vpsrc=6&ctz=-120&ie=UTF8&ll=54.634306,18.416862&spn=0.007216,0.01929&t=h&z=16>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy rozmawiałem dzisiaj z właścicielem pola , łąki niedaleko teraźniejszego lotniska i wstępnie ustaliliśmy że odstąpi nam kawał łąki gdzie będziemy mogli kosić sobie pod lotnisko tylko ta łąka jest w tej chwili dzierżawiona przez innego rolnika ale zobowiązał się że porozmawia z nim i do środy da mi znać .

Pole jest olbrzymie i ustawiona co najważniejsze w kierunku wschód - zachód.

Wstawiłem to miejsce w google maps pod nazwą "lotnisko modelarskie 3 city" jeżeli to działa to można zobaczyć lokalizację.

Jeżeli jest ktoś chętny proszę o pisanie na forum. Pozdrawiam Irek

link do mapy z lokalizacją pola

https://maps.google.....01929&t=h&z=16>

Chętnie bym się pisał tylko nie wiem gdzie to dokładnie jest ;), jeżeli aktualne to na jakich warunkach? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.