Skocz do zawartości

Takie tam latanie


Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć!

Jestem z Rumi, mam P-51 od ArtTech i zbudowanego przez siebie RWD-5 by Skazoo, parę razy pojawiałem się na lotnisku w Kazimierzu. Czy moglibyście w piątki (powiedzmy) dać tutaj info, że wybieracie się polatać w Kazimierzu, czy w Mościch Błotach? Wpadłbym popatrzeć i pozadawać parę męczących mnie pytań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy czy można prosić o dokładną lokalizację lotniska w Mościch Błotach? Szukałem w poprzednich postach ale nigdzie nie udało mi się znaleźć, Czy w najbliższych dniach ktoś z Was wybiera się tam polatać? Jeżeli rodzina i pogoda pozwolą chętnie przyłączył bym się się do Was.

Pozdrawiam Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę podziękować chłopakom za zaproszenie i wspólne latanie, było bardzo fajnie chociaż trochę wiało i marzły mi ręce.

Irku, "kto rano wstaje temu...itd" jak wstałeś dopiero po południu, to nic dziwnego, że nie widziałeś tak czyściutkiego nieba ;) .

Nie robiłem żadnych fotek, ale Arni obiecał mi coś podesłać, więc jeżeli się zgodzi może coś jeszcze załączę.

Jeszcze raz wielkie dzięki za mile spędzony czas i do zobaczenia!

Pozdrawiam Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.