Skocz do zawartości

Co was kręci w tej uwięzi? (oprócz modelu)


Printer

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mówić co chcecie, ale uwięź mnie kręci:D

Do niedawna startowalem w zawodach F2B/M, a teraz dla przyjemności zrobiłem dużą akrobatkę z "ulepszoną" Radugą 7ccm (silnik rwie jak głupi) Model ma skrzydła styro kryte folią oracover. Model niestety jeszcze czeka na oblot:)

2778cf0df2868c9bm.jpg 847aa6cfa1875feem.jpg a85bcb0728b13c3dm.jpg 300cc5ef612166e2m.jpg

 

Posiadam jeszcze małą metrową akrobatkę konstrukcyjną, z silnikiem żarowym mvvs 2.5ccm, na silniku idzie pionowo:d

 

Pomijam fakt posiadania kilku modeli do nauki latania z silnikami samozapłonowymi (mars, mk) Przy tych silnikach można nauczyć się odpalać.

 

Co do urozmaicenia sobie latania, kilka razy lataliśmy we dwóch po okręgu :D Oczywiście kilku metrowe wstążki i jazda oby tylko modeli nie zniszczyć.... Akrobacje, wyprzedzanie, ataki wszystko aby wygrać:D a przy takim rozwiązaniu łatwo splątać linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

ja latałem pieknym modelem na uwiezi konstrukcji pana zawady.... ABC 2.5 napedzany silnikiem samozapłonowym...... Map 3 radzieckiej kostrukcji - generalnie to do dzis mam 2 blizny na rekach z prob odpalania tego ustrojstwa. generalnie jest to tak fantastyczne przezycie ze az mistyczne. model rwie za raczke czujesz podmuch wiatru kazdy jego ruch. Mam nadzieje ze Instruktor pamieta chłopca w sweterku pilotujacego swojego ABC. teraz model lezy w piwnicy - modelarni a ja musze sie uczyc do matury... ale ja jeszcze do tego wroce to jest cos niesamowitego. rc to inna bajka - piekna ale inna tam tez jest cos innego..... polecam wszystkim kto jeszcze nie probował i podsyłam to:

http://www.saumodelarnia.fora.pl/na-sznurkach,14/depron-inaczej,620.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem ze odpowiedz na pytanie mozna znalezc w ksiazce P. Zawady pod tytułem SEKRETY MODELI LATAJACYCH NA UWIEZI. ja nie pisze odpowiedzi bo ta ksiazke znam na pamiec i moge od razu wyspiewac ktory model jest czyj i kiedy kto nim wystepował ale jeszcze młodsi niech sporobuja.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.