Skocz do zawartości

PZL 38 Wilk NPN


szymon-flightory
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Wakacje można już dobrze poczuć, zatem czas zacząć zbrojenie. Buduję mojego pierwszego wielosilnikowca do ESY. Będzie to dobre rozwiązanie na bardziej wietrzne walki.

Cały zestaw wygląda tak:

cdn9.jpg

Malowanie wybiorę spośród tych.

vzpm.jpg

jyab.jpg

Jeszcze nie wiem, ale chyba będzie khaki żeby pasował do Jastrzębia, którego ostatnio budowałem :)

Wyposażenie jeszcze nie kupione, ale na pewno już nie długo będę coś skrobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło :) Przyszło wyposażenie.

th4b.jpg

Kadłub już z zamontowanym usterzeniem. Są również karabiny na nosie i gniazdo strzelca tylnego.

w6ii.jpg

I wzmocnione skrzydło z oznaczeniami.

s6oq.jpg

b8qz.jpg

Wilkowi podwozie nie chowa się do końca, więc zrobiłem kawałek wystających kół z EPP.

 

r4fa.jpg

Są też już wloty w gondolach. Regle będą mieć dużo miejsca i odpowiednie chłodzenie.

x7x3.jpg

I jeszcze zbliżenie na nos i forumowy akcent :)

ijk7.jpg

Skoro strzelec tylny ma swoje miejsce, to trzeba mu było dać coś do rąk :D Z resztki balsy, tektury, patyczków higienicznych i prętów węglowych zrobiłem mu karabiny.

93f7.jpg

I na miejscu. Muszę trochę oczyścić to miejsce no i wstawić człowieka, który będzie chronił mój tyłek :P Myślę, że to całkowitym wykończeniu i malowaniu, fajnie to wyjdzie :)

zfq2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna robota, ale w ESA zabronione sa wszelkie ostrze przedmioty wystajace z kadluba lub skrzydel. W przypadku kraksy z twarza zawodnika nawet chirurg tego nie wyciagnie... Tak wiec do fotek super sprawa, ale na zawody musisz to wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilk już pare dni temu został oblatany a za nim już pierwsze walki i cięcia i co ważne jeszcze ani razu nie stracił swojej bibuły :) Model jest super stabilny, zwrotny i szybki i przy wietrznych walkach na pewno ma przewagę nad jednosilnikowcami. Ze swoim kolegą Jastrzębiem tworzą zgrany duet ;)

2zql.jpg

7ivh.jpg

4hhq.jpg

3fny.jpg

r4y6.jpg

bcb5.jpg

vbsh.jpg

6fp6.jpg

mez7.jpg

Zdjęcia kiepskie, ale nie było lepszego sprzętu i możliwości, a to jest wszystko co udało się wyciągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz masz arsenał że ho ho!

Bardzo piękny model. Ja ledwo nazbierałem właśnie na S.E.5a a ty w tym czasie zrobiłeś już chyba milion modeli ;)

Teraz sobie siedzę w Mielcu projektując wiatrakowiec i czekając na model zamiast z wami już dawno walczyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.