Skocz do zawartości

Zawody ESA w Warszawie


japim

Czy chciałbyś startować w lokalnych zawodach ESA?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś startować w lokalnych zawodach ESA?

    • Tak - interesuje mnie tylko Warszawa
      17
    • Tak - jestem zainteresowany także innymi miastami (w komentarzu podać jakie)
      19
    • Tak - chciałbym organizować zawody w innych miastach (opis w komentarzu)
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Natchniony pytaniem Tomka w tym temacie:

http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=4911

 

postanowiłem zrobić badanie ile osób byłoby zainteresowanych lokalnymi - Warszawskimi - walkami ESA (w dowolnej konfiguracji - wszyscy na wszystkich, team heat, itd) i w konsekwencji może uda się coś zorganizować. Na początku można bez nagród - chociaż wiem, że do normalnych (wartościowych) nagród potrzebni są normalni sponsorzy, albo zrobimy wpisowe 20zl - 50zł i zagramy jak w pokerze. Zwycięzca zgarnia wszystko :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 7 miesięcy temu...

W każdym mieście do którego dojadę z Wrocławia w ciągu max 5 godzin.Warunek zawody będą się odbywały wg. regulaminu zaakceptowanego przez NC1 ACES np.http://www.rcpabianice.strefa.pl/teksty/REGULAMIN_AIRCOMBAT_WWII_ELEKTRO_2007.html

Mogę pomóc w pozyskaniu sponsora na nagrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - ankieta była już zrobiona.

Warszawiacy walczą głównie na Celulozy i w Parzniewie.

Z tego co wiem to dzisiaj były zawody we Wrocławiu. Małe lokalne. Ale liczba lataczy jest tak wielu, że walczą co chwilę. Jeżeli chcecie się skrzyknąć w Bolesławcu - proszę bardzo. Wystarczy anons - nowy wątek: ESA w Bolesławcu. Podać namiary co, gdzie i kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE wytnij ale z EPP

A to dlaczego? Wszyscy jak dotąd u nas latali "na styropianach" i było dobrze. Pewnie że modele z EPP są dużo bardziej wytrzymałe, ale płyta 800x600x50 EPP kosztuje 80zł, a płyta 1000x500x100 styropianu kosztuje 10zł... Nie każdego stać niestety na zakup EPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE wytnij ale z EPP

A to dlaczego? Wszyscy jak dotąd u nas latali "na styropianach" i było dobrze. Pewnie że modele z EPP są dużo bardziej wytrzymałe, ale płyta 800x600x50 EPP kosztuje 80zł, a płyta 1000x500x100 styropianu kosztuje 10zł... Nie każdego stać niestety na zakup EPP.

 

no wlasnie ale ja latam nie dla wygranej tylko bardziej od tak... a co do kanału to jawyzej pozycze od kogos kwarce czy cos ;D bo innych nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego? Wszyscy jak dotąd u nas latali "na styropianach" i było dobrze. Pewnie że modele z EPP są dużo bardziej wytrzymałe, ale płyta 800x600x50 EPP kosztuje 80zł,

 

z 2 płyt EPP można wyciąć 6 modeli ESA - sprawdzone! więc wychodzi 20zł za model... a żywotność jak 20 styropianowych. Jako przykład mogę podać ostatnio nasze pokazy, wleciałem w kolegę, przemieliłem mu kawałek skrzydła i poleciałem dalej bez lądowania :) a wiesz co by było gdyby modele były styropianowe ? :shock: koledze oderwało kawałek natarcia tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.