Skocz do zawartości

Zawody ESA w Warszawie


japim

Czy chciałbyś startować w lokalnych zawodach ESA?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś startować w lokalnych zawodach ESA?

    • Tak - interesuje mnie tylko Warszawa
      17
    • Tak - jestem zainteresowany także innymi miastami (w komentarzu podać jakie)
      19
    • Tak - chciałbym organizować zawody w innych miastach (opis w komentarzu)
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też latam nie dla wygranej bo nie mogę startować w zawodach/wada wzroku/ ale latam trochę jako cel dla syna lub jego kolegów i wiem ile wytrzyma model z depronu a ile z EPP .Wcale nie wychodzi taniej w przeliczeniu na ilość minut w powietrzu.

Było kilku kolegów startujących na zawodach modelami innymi niż EPP .

ŻADEN :? nie ukończył zawodów tzn nie odbył wszystkich przewidzianych programem lotów .To chyba nie przypadek,

Jak chcesz startować w zawodach warto zainwestować w odbiornik Corona kosztuje tyle co dwa kwarce a ma syntezę ,pozostaje ci wtedy pożyczać kwarce nadawcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiem ile wytrzyma model z depronu a ile z EPP .

 

Ja też wiem :devil:

To co wyrabialiśmy z Robrafem i Bartkiem to :shock:

pakiet naprawczy każdy miał ze sobą. 10 min na przerwę i dopóki pakiety wystarczały to nie było zmiłuj :devil:

 

Szkoda, że już tak dawno nie było żadnej walki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podpada pod hazard ale mnie tam warszawa jak najbardziej pasuje i mam nadzieje ze stosowne imprezy beda oglaszane nie na 24h przed zawodami a na tyle ze bedzie mozna spokojnie sie zebrac. Celulozy są w moim zasięgu. Ja co do swojego startu narazie sie wstrzymuje bo sam nie wiem co bede za tydzien robił ale przeciez jakie to koszty sklecic model skoro 3/4 rzeczy sie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich

jestem nowy na tym forum i zainteresowany walkami ESA.

Bardzo chętnie wezmę udział w zawodach.

Charakter pracy powoduje, że informacja o terminie zawodów powinna być najlepiej na miesiąc wcześniej.

W okolicy Grodziska Maz. powstała grupa modelarzy latających w ESA ( czterech gotowych do latania w walce i trzech następnych, którzy się uczą i robią postępy :D )

Latamy w Książenicach.

Latamy zawsze gdy tylko pogoda pozwala i akurat nie jesteśmy w pracy.

Pozdrawiam

 

Grzegorz

 

2x FW 190 i Me 109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ESA jest o tyle fajnie że nie wymaga tyle miejsca co zwykły kombat, i zawody jest o wiele łatwiej zorganizować. I tu pojawia się wieczny problem - ktoś musi się tym zająć :D

 

Poważne zawody IIWW i IWW puchar Polski ACES, odbędą się 20/06 w Duchnowie (koło Wiązownej) może to będzie dobra okazja dla wszystkich miłośników tej zabawy z okolic Warszawy, aby się spotkać, poznać, a być może jak będzie czas, stoczyć jakieś pojedynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław mieści się w tej okolicy[370 km] więc może zróbcie zawody dwódniowe-sobota-niedziela a paru chłopaków do Was zawita.W sobotę 20.06 aircombat I i II WŚ a w niedzielę 21.06 ESA.I co Wy na to?Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.