Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Białymstoku - Zapraszamy!


Adas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pomysł, wspólnego latania modelarzy z Białegostoku i okolic, jeśli ktoś chce to proszę o wpisy w temacie, i będzie można się dogadać, na wspólne puszczanie samolocików, możliwość wymiany swoich poglądów pomysłów, spostrzeżeń na temat naszych maszyn, moim zdaniem może być całkiem ciekawie. Czekam na odzew. Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wspólne latanie w Białymstoku jest codziennie :) Krywlany ,strefa modelarzy przy baraku z najładniejszym trawnikiem na lotnisku.Kżdego dnia po pracy kilku zawsze jest, no teraz to urlopy, może być mało lataczy :( Nie ma potrzeby się zmawiać chyba że kotoś nie chce respektować regulaminu sekcji modelarskiej i lotniska i spotyka się gdzieś tam.... nie wiem.Generalnie zapraszam.post-546-0-44711200-1373710676.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem. Właśnie wróciłem, zaparkowałem auto - patrząc na Twoją mapkę 3 cm pod twoją żółtą ramką, czyli przed szlabanem na tej kamienistej drodze. Widać było baraki i samoloty. Tak czy siak polatałem sobie, później wrzucę filmy na youtube i zapodam tu linki, cudna dziś była pogoda na latanie:). Jak coś to trzeba tu ustalać wspólne loty;)

 

Póki co kilka fotek:

 

post-11891-0-89214700-1373722950_thumb.jpg

 

post-11891-0-85087700-1373722980_thumb.jpg

 

post-11891-0-36355300-1373722995_thumb.jpg

 

post-11891-0-35258300-1373723016_thumb.jpg

 

post-11891-0-98173400-1373722969_thumb.jpg

 

Filmy pod wieczór, jak wrócę do domku ;)

 

 

I Filmy, jakość nie najlepsza kompresja zabrała z połowę:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:). Dziś po pracy zajechałem pod szlaban, podszedłem pod barak i o patrze regulamin jak trzeba. Dużo jest osób w grupie modelarskiej ?. Miejsce do latania bardzo dobre, ale ja znam też jeszcze jedno fajne, za Fastami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej:). Dziś po pracy zajechałem pod szlaban, podszedłem pod barak i o patrze regulamin jak trzeba. Dużo jest osób w grupie modelarskiej ?. Miejsce do latania bardzo dobre, ale ja znam też jeszcze jedno fajne, za Fastami ;)

28 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Może ktoś jeszcze siebie rozpozna na tej fotce ;) hmmm... jakiś 1995 rok? Młodzi modelarze na start?

 

 

post-5095-0-19070200-1385124164.jpg

 

Już nie tacy młodzi :P ... grunt, że nadal piękni :D

 

1995? Ach nie...wg mnie to impreza pt. "Młodzi Szybownicy na Start" odbywająca się każdego roku w miesiącu czerwcu. Mogą to być lata 1985-1990... Było jeszcze Swięto Latawca z kategorią modeli szybowców klasy A1/2 ale to w miesiącach wrzesień - październik. Ilość młodych modelarzy startujących w tych zawodach dzisiaj budzi niedowierzanie albo podziw. Ja osobiście startowałem w w kategorii latawców skrzynkowych na lotnisku Krywlany w towarzystwie osiemdziesięciu konkurentów zaś w kategorii modeli szybowców była to stawka 30-40 osób...To były czasy :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jeszcze Swięto Latawca z kategorią modeli szybowców klasy A1/2 ale to w miesiącach wrzesień - październik. Ilość młodych modelarzy startujących w tych zawodach dzisiaj budzi niedowierzanie albo podziw. Ja osobiście startowałem w w kategorii latawców skrzynkowych na lotnisku Krywlany

 

 

 

Święto Latawca... moje pierwsze zawody w życiu :D I też startowałem latawcem skrzynkowym na Krywlanach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W dwóch modelach mam już narty a tu śniegu nie ma, chyba trzeba będzie przeprosić po raz n-ty Easy Stara i w niedziele polatać, ma być mniejszy wiatr 2m/s. Wy lataliście ostatnio, może jakies fotki filmy posiadacie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heja, sorki, że dopiero teraz... no ja polatałem trochę ale jeszcze przed śniegiem(HD):

 

 

teraz czekam na mniejszy wiatr...choć Easy Starem to i jutro chyba zaryzykuję;). Nim w nawet duży wiatr potrafię wylądować gdzie chcę:). Trzeba patzreć kiedy będzie mały wiatr, na dziś to nie w tą ale w nastepną sobotę ma być 2m/s. czyli 8.02.2014 r. Jak coś to proponuję tak godzina 10-11ta Krywlany, ewentualnie w Fastach. Jak coś to proszę o odp. Tu ew priv: jak coś możemy wymienić się numerami tel: to się ustali co i jak, i kto będzie:D. No chyba, że coś się zmieni i w ten weekend bęzie akceptowalny wiaterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj dzisiaj też sie wybieram i moze jeszcze 2 kolegów uda sie ściągnąć ale dopiero po południu wiec jakby co zapraszam :D tylko chyba jednak będzie rozsądniej rozstawić się przy aeroklubie z powodu bagna obok wykopów na giełdzie :)

 

 

ps. te psy sa nie groźne !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się spotkaliśmy:). Później wrzucę filmy z linkami youtube. Do zobaczenia jutro, no chyba, że dziś za mocno zabaluję;). p.s. dam radę, z rana ustalimy godzinę przy barakach:). Wezmę Apprentice 15e ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co pogoda średnia, pojadę na zakupki, i będę miał nadzieję, że pogoda się poprawi. Jak coś to tam pod koniec giełdy się spotkamy..

 

A o to link: do jednego filmu z wczoraj. Kamerka Tracer Extreme HD 720p, tylko szkoda, że tak pochmurno było gdy latałem, czekam na słońce;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.