Skocz do zawartości

STAROGRÓD - Klif Wiślany


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość horn3t

Dziś mieliśmy dzień rodzinny ale jadąc rowerem czuć było że dmucha na Starogród trochę szkoda ale może następnym razem.

Fajnie Jacku, że wykorzystałeś czas i ładne zdjęcia :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Janek jak będziesz jechał to daj znać i podjadę. Krzysztof wiało na Starogród, ale do 14-tej. Pojechałem do Unisławia i kierunek był dobry, ale wiało do 5m/s troszkę mało i nie ryzykowałem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana miałem taką taką ochotę do latania, a tu na złość rano wyjazd do Bydzi, rozładunek i dwa razy deszcz przeszedł przez Chełmno :angry: Po obiedzie tzn. godzina 18-ta szybki załadunek i jazda do Starogrodu. Zdążyłem dwa razy zrzucić z klifu i zaczęło padać. Ale opłacało się- pierwsze loty Swordem :D

 

DSC02193.jpg

 

DSC02211.jpg

 

DSC02212.jpg

 

DSC02218.jpg

 

DSC02220.jpg

 

DSC02223.jpg

 

DSC02232.jpg

 

DSC02234.jpg

 

DSC02237.jpg

 

DSC02251.jpg

 

DSC02259.jpg

 

DSC02267.jpg

 

DSC02271.jpg

 

DSC02276.jpg

 

DSC02278.jpg

 

DSC02228.jpg

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia super. Jak na pierwsze loty jestem baardzo zadowolony. Nareszcie słyszę porządny świst jak przelatuje :D.Jeszcze troszkę potrzebuje regulacji i będzie "bajka" ;). Nie jest nowy, ale do nauki-zabawy dobry :D 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "dmuchało" do 3m/s. to bym sobie nie polatał. A Sworda na motorze do góry i potem szybował bez pomocy. Na pewno jest stabilniejszy od Fregaty. No i ten świst. Zobaczymy jak będzie naprawdę wiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świst świadczy o złej aerodynamice ;) Ale nie ma sie czym za bardzo martwić. Jest mało modeli które latają prawie bezgłośnie.

 

No teraz nadymałem się jak paw :D. to ja latam drewniakami, które mi słabo świstają, a koledzy z Bydzi z lepszymi i ładnie świstają( chyba że mają otworki porobione w tłumikach :lol:). A jak ostatnio latałem z Jankiem i mi toxikiem przeleciał nad głową, to aż się spociłem ;) 

Żartuję :D  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogło by tak dmuchnąć w wikenda, co by zagrała cała orkiestra  ;) 

a nie tak każdy sam sobie pod nosem pogwizduje whistling.png

 

Dawno Was tu nie było-zapraszamy. Na razie sobota się zapowiada. I tak pojadę zobaczyć, bo ostatnio często się mylą. Daleko nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.