Skocz do zawartości

Witam.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy na tym forum. Zarejestrowałem się na początku listopada ale nie miałem czasu. Mam na imię Michał i pochodze z Zebrzydowic.(średnia gmina niedaleko Cieszyna i Jastrzębia zdroju.) narazie zaczynam przygode z modelarstwem w tej chwili jestem w posiadaniu 2samolotów i 1helikoptera. Piszcie na gg9083189

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Cześć jestem nowy na tym forum. Zarejestrowałem się na początku listopada ale nie miałem czasu. Mam na imię Michał i pochodze z Zebrzydowic.(średnia gmina niedaleko Cieszyna i Jastrzębia zdroju.) narazie zaczynam przygode z modelarstwem w tej chwili jestem w posiadaniu 2samolotów i 1helikoptera. Piszcie na gg9083189
Oczywiście zapraszam na moje forum www.Modelerc.p2a.pl ale nie piszcie tam bezsensownych tekstów to forum dopiero zaczyna.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym Twoje forum ma być lepsze od już istniejących?

 

No widzę, że forum ma regulamin !

2. Bez zgody admina jest zakazane wstawianie reklam na inne strony. ( wystarczy mnie poinformować na jaką sie chce dać reklame)

 

To też mi się podoba, nie na wszystkich forach jest taki wymóg:

4.A i jeszcze jedno Każdy zarejstrowany musi posłać do 2 tygodni od zarejstrowania swoje zdjęcie!!! inaczej będzie usunięty z forum!!!!!!

 

Co prawda regulamin nie dotyczy samego admina, ale to już drobiazg :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Bez zgody admina jest zakazane wstawianie reklam na inne strony. ( wystarczy mnie poinformować na jaką sie chce dać reklame)

 

Ale o so hosi?

 

Bo ja to rozumiem dwojako:

 

:arrow: zakaz reklamowanie czego kolwiek i podowania jakikolwiek linków bez zgody admina

 

:arrow: zakaz reklamowania - wstawienie reklam forum na inne strony bez zgody admina

 

Po mojemu oba sa bezsensu :) Ponieważ od prawie 2 lat uczestnicze w jednym z największych forów motocyklowych i tam nie ma zakazu można podawać wszystko (oczywiście zgodne z szeroko pojętym smakiem, kulturą czy prawem) i nie ma żadnych problemów, żadnych :!: od czasu do czasu trafi sie jakiś spamer ale zaraz jest usuwany :wink:

 

Dodatkowo uważam że nie mamy co sie ograniczać każdy swomy wypowiedziami daje obraz o sobie i to jeszcze wyraźniejszy od zwykłej rozmowy ponieważ niejako nieśmiertelny (wpisy zostają na dluuugo a nawet w przypadku skasowania forum wiele robotów porobilo juz kopie). Dlatego uważam ze regulamin każdy ma swój, wyniósł go z domu i narzucanie kolejnego nawet identycznego z naszymi przekonaniami jest bezcelowy. Zauważcie że forum moderuje sie samo, jakiś post jest niewłaściwy fotka za duża zaraz dostaje na gg czy pw wiadomość (za co dziękuje wszystkim) i sprawe załatwiam. Każdy użytkownik dostaje reprymende od innych jeżeli odstaje swoimi wypowiedziami od średniej forumowej.

 

p.s.

 

Hubert, jeżeli masz jakikolwiek pomysł na poprawę funkcjonowania forum to pisz do mnie na pw lub w dziale o forum i wszystko bedzie rozważone.

 

Za tydzień będe miał troche czasu i forum zostanie troche "odpicowane" :wink:

 

p.s.2

 

Jeszcze tak odpowiem po co JA założyłem to forum. Otóż któregoś pięknego dnia zapukał na gg Motyl :P I po wielu rozmowach wyjszło że u Alexa jesteśmy nijako tłamszeni - nie wiem czy to dobre słowo ale wtedy Alex jakoś bardziej męczył forum bo teraz z tego co widze zastawił je samopas bo zrozumiał że mając takich Userów forum będzie zachowywało wysoki poziom a spam bedzie niszczony przez innych Użytkowników w zarodku :) To co zrobił Alex jest godne podziwu ale trafił w dobry "rynek" i czas. Wracając do Naszego forum, po kilku rozmowach z Motylem postanowiłem założyć forum które miało być taka odskocznią od Alexa. Ale po miesiącu czy coś koło tego opuściłem zacne grono Alexarc z powodu różnicy zdań czy cos takiego :lol: Ale modelarstwem interesowałem sie nadal więc gdzieś spamować musiałem :P Tylko tak modelarz.com to banda dzieci które tylko dobrze przeklinać potrafią, pwm - niestety martwe czas czekania na odpowiedz był/jest zbyt długi a odpowiedzi często niczego nie wnosiły. Z tego powodu zacząłem pompować spam w wtedy jeszcze moje i motyla forum i jakoś poszło :P potem były wakacje - czas gdzie komputer interesuje nie najmniej i od nowego roku szkolnego forum dostało userowego kopa, przywitało nas wielu zacnych i ciekawych ludzi, forum jest indeksowane przez wiele przeglądarek no i z czasem wyroblismy tak troszeczkę markę.

 

To tyle :P Tekstu swojego nie czytałem bo nie mam czasu ale mam nadzieje że jest do odczytania to co chcialem przekazac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, napisałem to przewrotnie - nie chciałem wprost pokazywać "praw Kalego", które ewidentnie kolega chce zastosować na swoim forum, ale nie ma zamiaru ich stosować wobec siebie.

Tak więc u niego ma nie być niezatwierdzonych linków - sam tutaj linki reklamowe podaje; swoim userom narzuca obowiązek wstawiania zdjęć w awatarach - sam nie wstawia ani u siebie, ani tutaj.

 

Kuba, do tego forum nie mam zastrzeżeń, a jak będę miał, to napiszę otwarcie (albo przestanę pisać :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy oczywiście Kolegę :) .

 

Ale mnie też zaniepokoiło (nie wiem czy dobre określenie) takie coś:

4.A i jeszcze jedno Każdy zarejstrowany musi posłać do 2 tygodni od zarejstrowania swoje zdjęcie!!! inaczej będzie usunięty z forum!!!!!!

Wg mnie to bez sensu. Nie każdy ma cyfraka i dostęp do niego (bądź ewentualnie skaner) - i co taki biedak zrobi? No właśnie. Sam nie mam takiego aparatu ( i nie chce mieć - cyfraki to dla mnie parodia fotografii - sam używam prawie 20 letniego FEDa i nie zamieniłbym go na żaden cyfrowy). Od czasu do czasu uda mi się namówić kolegę na zrobienie zdjęcia, i do tego jeszcze trzeba czekać aż mi to wyśle...

 

Przepraszam jakby co Modelarza rc za komentarz nie na temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze scisle przestrzeganie zasad regulaminu jest troche smieszne. Nie jestesmy dzieciakami ktorzy musza robic wszystko tak jak im powiedza opiekunowie. Co z tego ze jest regulamin itd skoro przychodzi sobie taki koles wrzuca link do swojego forum i nikt z tym porzadku nie robi. Albo trzeba przestrzegac tych zasad co sa w regulaminie (mam na mysli adminow ktorzy powinni zareagowac) albo nie zmuszac userow do podporzatkowania sie zasadom.

Jednak jestem przekonany ze kazdy uzytkownik forum powinien zachowywac sie w sposob poprawny a to w jaki sposob sie zachowuje i jaki ma styl bycia bedzie swiadczyc jedynie o poziomie intelektualnym tegoz wlasnie usera i to wlasnie jemu samemu powinno byc w pewien sposob glupio gdy zachowuje sie niezgodnie z zasadami ogolnie obowiazujacymi.

 

W sumie to tyle co mam do powiedzenia w tym temacie, jak sobie jeszcze przypomne co mi sie nie podoba to tez powiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Szukam po całej stronie głównej, ślipie i nie widzę za cholerę, gdzie jest ten "nasz" regulamin :?: Już sobie myślałem, że albo jakieś całkowite zaćmienie mnie naszło, albo admin wprowadził jakis "tajny" /dla mnie/ regulamin... Do podanego linka nawet nie wchodziłem, bo ja mam jedno forum modelarskie, mam na nim fajnych Kolegów i już kilku osobistych dobrych znajomych. Jest mi dobrze na tym własnie forum i dopóki będzie mi tu dobrze, tak jak dla przykładu Hubertowi, to tutaj będę. Jak przestanie mi być dobrze /co mam nadzieje nie nastapi :) /, to będę czytał tutejsze wpisy i samemu też coś "skrobał". I słusznie Przemek naszemu nowemu młodemu Koledze zasugerował, aby zaczął na tym swoim forum z regulaminem /pisanym/, pisać o innej swojej pasji /może właśnie o szachach?.../, znajdując innych kolegów o takich samych zainteresowaniach. Proszę osobiście Kolegę - "właściciela" tego kolejnego forum modelarskiego, aby zechciał rzeczowo, jasno i logicznie wytłumaczyc mi i pozostałym tutejszym Kolegom jaki cel mu przyświecał przy zakładaniu tego forum? Co chciał przez to osiągnąć i na co liczył?

Jeśli odpowiedz będzie spełniała kryteria jak powyżej - obiecuję, że zaraz się tam "zapiszę". Proszę bardzo, odpowiedz Kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ja sądze że koledze przyświecała chęć posiadania "SWOJEGO" forum. Regulamin wiesz do którego jest podobny :)

 

A my nie mamy regulaminu :) Jak to jesden z moich nauczycieli w technikum mawiał.

 

Ty nie masz gonić ludiz przed sobą i nakazywać, ty masz tak postępować żeby oni chcieli iść za tobą :)

 

U nas ni ema obowiązku Avatrów i sygnaturek , a jakoś większość z nas je ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzuce jeszcze 3 grosze ze tylnmi drzwiami zadbalem aby forum nabralo odpowiedniego ksztaltu i rozpedu :D

Zalezalo mi na tym aby miec miejsce gdzie mozna spokojnie pisac o wszystkim.

Nawet o innych forach.

Ale z kultura.

 

No i wyglada na to ze wspolnymi silami rozkrecilismy to ze HEY-a ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna przypadłość :wink: Pewnie to jakaś cecha wrodzona tutejszych użytkowników? Ale faktem jest ,że zdecydowanie bardziej wolę pisać do jakiejs uśmiechniętej "mordy", jak Twoja dla przykładu, niż do pustego miejsca i jeszcze na do dadatek do gostka bez imienia...Jak się tak bardzo wstydzi swego wyglądu czy imienia, to z domu wcale nie powinien wychodzić, aby także na ulicy nie siać obciachu i niesmaku... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek co ty za bzdury piszesz ??

 

Jakimi tynymi drzwiami ?? Chyba już naprawde bardzo wirtualnymi :D

 

A tak serio to ty byłeś jednym z promotorów rozwoju tego forum, pisałes bezpośrednio o co ci chodiz i to jawnie na forum nie na PW :D i jakoś się rozwijamy oby tak dalej :D a już dołączenie do nas MarkaJ, kojota i Heyoan to dla mnie wielkie uznanie dla nas z ich strony :) mimo że Robert odpisał mi zę nei ma zbytni czasu na kolejne forum jednak je znalazł i rozpisuje się tu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.