Skocz do zawartości

Space Walker II EP 1,6m Seagull


Pioterek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak spalina rożni się od elektro. W moim modelu skrzydła są skręcane z boków, więc wożę je udzielnie. U Ciebie idą w całości po spód modelu więc trzeba je zabezpieczyć, żeby się nie rozsunęły co przy dwóch śrubach i kołkach nie powinno nastąpić, ale nie wiem jak masz rozwiązany bagnet - u mnie jest solidna rura która utrzymuje sztywność skrzydeł. Klejenie jest najprostszym sposobem wzmocnienia konstrukcji skrzydła ale też najmniej wygodnym do transportu. Zrób zdjęcie bagnetu skrzydła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby model poprawnie był wyważony musiałem dać pakiet 1600mah który służy jako "ołów" i an to dopiero NIMH do zasilania serw. Jest ok 30g ołowiu. Model waży 3054g bez paliwa. Oblot przełożony na ------ :) jak wszystko będzie "jak Pan Bóg przykazał" to wtedy polecimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj brakuje vlepki Rc Team Kęty :D masz rację. Co do odbiornika Miro będzie mi zmieniał moduł na frsky, antene niby naprawiłem bo zakleiłem ja na CA i na poziomie ziemi działa bez zarzutu na 600m próbowałem, ale boje się polecieć że coś sie stanie iiiii kolejny model pójdzie w glebę, znajomek wysłał mi odbiornik nówke sztukę także poczekam na ten odbiornik zamontuję (odrazu sprawdzę zasięg dla pewności) i polecę w 1 lot tym jakże pięknym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Od dzisiaj mój model rozpoczął służbę u Przyjaciela Klubowego Andrzeja "HELIKOPTER". Po paru latach bezproblemowego latania model zmienił właściciela, aby zrobić miejsce dla nowego mojego modelu Eindecker 1,6 Airline.

 

post-5634-0-90103700-1492453880_thumb.jpg

 

Model z nowym właścicielem. Życzę Andrzejowi samych udanych lotów i pełnego zadowolenia z modelu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.