Skocz do zawartości

Loty Libiąż & Balin


Wojtek Sz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

no w końcu oglądnąłem film z oblotu ADW jakoś w końcu znalazłem czas :P ... zbuduj mi takiego ;) 

no i w końcu czerwony bo ten biały to już nudny się robił :P

 

Przemku dla Ciebie oczywiście nie ma sprawy....ale będzie koloru białego :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

............................

Ładna ta Extra ale ta maska długo istnieć nie będzie ... trzeba by coś z tym zrobić Wojtku ;)

Model nie mój, ja tylko go posklejałem. Fakt maska wiotka, jak się uszkodzi to wtedy zrobimy ją po swojemu :).

 

Pogoda super więc kolejne loty-ustawienia w szybowcu ADW-1 mAkro.

 

post-5319-0-98163100-1425819996_thumb.jpg

post-5319-0-16008300-1425820032_thumb.jpg

post-5319-0-46261600-1425820071_thumb.jpg

post-5319-0-16884400-1425820105_thumb.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce przybędzie nowy model na naszym "lotnisku" Extra 330 X3 3D- VA Models.

Model niestety nie mój, a właściciel może pokaże film z oblotu i zdjęcia.

attachicon.gifExtra 330 X3 3D- VA Models.JPG

Witam, zdjęcia i film pojawią się na pewno (tzn. takie na których wszystko będzie w porządku  :D ) Jeszcze raz Wojtku dziękuje za sklejenie Extry  ;)

Jak tam dziś loty? Nie wyrobiłem się, a miałem zamiar podjechać  :angry:

 

Przemek, a jak tam Twój Nieuport, kiedy startujesz maszyną?  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej fajnie że coś się odezwałeś na forum :) Nieuport obecnie czeka na oblot a konkretnie a piękną bezwietrzną pogodę :) zobacz do wątku ;) 
Extre masz bardzo fajną więc i latać też tak będzie bo jak Wojtka lata fajnie to i ta będzie ;) pozdro i do zobaczyska wkrótce na łące ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnio brak czasu, więc nawet na forum nie ma kiedy wejść :/ Cieszę się, że Ci się podoba ;) mam nadzieję, że go opanuje :D Nieuport też rewelacja, to już dwie nowe maszyny do oblotu będą  B) do zobaczenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kacper żałuj,  warunki do lotów były dziś super, polatałem 3h aż mnie szyja boli. Termika, przeloty z komina na komin no bajka. Nawet zaliczyłem wspólne loty z dwoma jastrzębiami dobrze, że mnie nie pogoniły. A może już się do mnie (modelu) przyzwyczaiły :P  :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.