Skocz do zawartości

DLG w Warszawie


thisdust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że się przyznaliście!

Na zachodzie / północy Warszawy też jest przynajmniej kilku aktywnych  amatorów - rzutkarzy: Paweł "psiwak", Andrzej "aku" i starszy stażem Maciek "thisdust".

 

Zapowiadają bardzo ciepły weekend. Dla mnie to zapewne będzie ostatni weekend w kraju w tym roku, więc w moim przypadku może to być ostatnia okazja, żeby wspólnie polatać. Spinamy się i latamy?

Tylko gdzie? Na Pałacowej ostatnio gęsta atmosfera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja jestem bardzo chętny ale trochę ograniczony czasowo. Mogę w sobotę przed południem (do 13-tej).

Jeśli chodzi o miejsce to Pałacowa jest rzeczywiście zatłoczona w weekend i kilku rzutkarzy tam się nie zmieści. Chętnie podjadę w inne miejsce.

Kiedyś latałem na Chudoby i wspominam, że była tam wielka łąka po horyzont. Mam nadzieję, że tego miejsca jeszcze nie zabudowali.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Warszawska grupa rzucaczy rośnie w siłę! Zebrać się w pięć osób i wspólnie polatać, to piękna rzecz. Dzięki wszystkim za chęci! Być może w następny weekend kolejne spotkanie i trening przed najbliższymi zawodami. 

 

P1010634m.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chętnie bym z Wami porzucał, ale daleko mam do Wilanowa w Wrocławia :)

 

A propos DLG, czy jest jakiś sposób aby naprawić skruszoną piankę w płacie, który uderzył natarciem. Skrzydło trzyma kształ natarcia (model lata bez problemu), ale w dotyku już nie jest sztywne (lewy płat z kołkiem) i przy łapaniu czuję że jest "miękkie".

Czy można naciąć/przewiercić i wpuścić do środka jakiś usztywniacz?

 

Pozdro

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka sposobów. Może załóż oddzielny temat o naprawach, żeby utrzymać jakiś porządek i wrzuć kilka zdjęć uszkodzeń?

 

A co do upałów, to myślę, że akurat wyjazd poza betonowe, nagrzane miasto jest najlepszym sposobem. Poza tym na Szpulkach są drzewa więc można sobie zrobić przerwę w cieniu ;) W końcu jest lato więc musi być ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.