Skocz do zawartości

Extra 260-1250mm, próby rysowania w CAD


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Andrzej za podtrzymywanie na duchu. Nie przypuszczałem że ten model będzie aż tak upierdliwy. Sprzedałem małą katankę i zastanawiam się czy nie zamówić wycięcia Acro3D. Pracuję teraz w Warszawie więc barwyreklamy.pl mam pod nosem a wieczorami po robocie nie mam co z czasem robić.

 

Mniej/więcej tak ma to wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wersja Deluxe pozwala na składanie 3D, nie ma jednak pewnch funkcj takich jak lofting. W Deluxe jest też ograniczona liczba ażurów w jednym elemencie ale z tym można sobie łatwo poradzić. Po triala Pro sięgam ostatnio bardzo niechętnie bo każda nowa wersja TC jest coraz bardziej upierdliwa w obsłudze. Muszę się rozejrzeć za jakimś tanim programem do modelowania 3D albo całkowicie odpuścić rendery i walczyć w 2D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Deluxe pozwala na składanie 3D, nie ma jednak pewnch funkcj takich jak lofting. W Deluxe jest też ograniczona liczba ażurów w jednym elemencie ale z tym można sobie łatwo poradzić. Po triala Pro sięgam ostatnio bardzo niechętnie bo każda nowa wersja TC jest coraz bardziej upierdliwa w obsłudze. Muszę się rozejrzeć za jakimś tanim programem do modelowania 3D albo całkowicie odpuścić rendery i walczyć w 2D

Witam super robota a jak tam Komar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie i materiał wycenione. W okolicach 15-tego zlecę wycinanie Extry razem z Acro 3D.

Kilka dni temu dostałem maila od polskiego dystrybutora IMSI z linkiem do pobrania TC LTE 64bit Trial. Pobrałem program, okazał się być w wersji polskiej. Prawie nie różni się od Turbocada deluxe i w przeciwieństwie do niego nie jest to program wpełni 3D ale ma możliwość ograniczonej pracy na brłach 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Walczę ze skrzdłami do większej extry. Oczywiście powiększenie ich z rozp 125 do 160cm to nie tylko pomnożenie przez 1.28 wymiarów w osiach X,Y,Z ale kompletnie odmienna konstrukcja. Wstawki międzyżebrowe są z balsy 2mm - słoje pionowo, dźwigary sosnowe 6x3mm, kesony bez ażurowań, łącznik skrzydłeł z rurki węglowej o średnicy 16mm, miejsce na serwo std. oraz dodatkowe żeberko podtrzymujące półkę serwa. Na screenach tej ostatniej jeszcze brak, tak samo jak dźwigarów z sosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.