Skocz do zawartości

Trenerek 2,35 m


baziu123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dzięki za odpowiedź, dużo mi wyjaśniła (zdjęcia). Powiedz mi jeszcze czy serwa masz podłączone bezpośrednio do odbiornika? chodzi o wydatek prądowy, czy odbiornik daje radę?.

Na pierwszym zdjęciu widzę że w silniku brak wydechu, czy dwusuw nie potrzebuje tłumika jako dyfuzora?

Pomimo wagi silnika całą elektronikę umieściłeś z przodu ze względu na wyważenie czy łatwość połączeń?

Na fotkach z budowy zauważyłem że statecznik poziomy i pionowy wraz ze sterami wykonane są jako kanapka balsa,???,balsa, czy to EPP?

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i zabieram sie za budowę skrzydła - na początek. Moje muszę zrobić dzielone ze względu na przechowywanie i transport na łąkę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak serwa bezpośrednio do odbiornika odbiornik assan zasilanie bezpośrednio 2 cele fife serwa po 12 kg za duże ale takie miałem.Mój wydech zamulał mi silnik jakaś dziwna konstrukcja a zwykłej puszki nie chciało mi się robić.Pionowy jest na kanapkę styro balsa a poziomy zmieniłem na kratownice na zdjęciu widać kanapkę ale jest kratownica.Wyważenie i łatwość podłączenie teraz bym dodał z 5 cm z przodu i było by trochę luzniej z gratami ale mimo to i tak wszystko dało się wyważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.