Skocz do zawartości

PO-2


jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 lata później...

Witam

Odnośnie szczegółów to Henio musi napisać ( ja mogę fotki zrobić), ale z tego co pamiętam , to połówki płatów nasuwane są na rurki pseudoduralowe a całość usztywniona wykrzyżowaniami między płatami. Nawet się to trzyma w "kupie" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pręty , rurki i odciągi między płatami to są zaznaczone na planach .

Myślałem że Henio wprowadził dodatkowe mocowanie np skęcenie płata z baldachimem / skrzydła górne odejmowane - przy montażu dodatkowe śruby /a odciągi potraktował jako atrapę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry dzięki za zdjęcie ,mam jeszcze jedno pytanie .

Na planach orczyki na kierunku ,wysokości i lotkach są zaznaczone jako sklejka 2 mm , czy kolega tak zostawił czy wykonywał to z duralu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Prosiłbym o odpowiedż . Czy w tym modelu przy tak zamocowanym silniku jak to jest pokazane na zdęciu - silnik za atrapą silników- w silniku był przedłużany wał silnika. Jeżeli tak to w jaki sposób to było wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.