Skocz do zawartości

Hunter Killer Aerial Tcopter - plany


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Robertus,

 

generalnie podziwiiam Twój zapał do dziwnych konstrukcji i ciepliowść do niektórych Użytkowników - pełen szacun (jak mawiają nastolatki) ale co sądzisz o opcji zmiany nachykenia kolum silnikowych?

NIe karz mii pisać, że kolorystyka modelu nie pasuje do podłoża.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stole mam twórczy bałagan więc zdjęcia sa robione na podłodze :)

Jeśli gondole silnikowe miały by byc ruchome razem z silnikami to ruchy dla zmiany kierunku lotu byłyby nieznaczne. Nic by nie było widać a trudność w zrobieniu większa.

A jesli myślisz o wypoziomowaniu gondoli to przestaje być to multicopter i nie wiem czy ktos potrafi to ogarnąć w sterowaniu bez pisania kodu i budowie własnych sterowników..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie piętro z listewką poprzeczną..

IMGP5420.JPG

 

Tunel dla przedniego śmigła

IMGP5424.JPG

 

I przymiarka z tunelami silników bocznych

IMGP5426.JPG

 

Taka konstrukcja waży 280 gram.

Do tego dojdzie jeszcze poszycie górne i dolne oraz ogon. Szacuję, że dojdzie mi jeszcze 100gram na piankę.

Plus 600 gram elektroniki. Waga do lotu prawdopodobnie wyjdzie mi ponizej 1000g lub coś koło tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze właśnie miałem zapytać jak rozwiązałeś obrót wokół własnej osi, przecież to nie quad. Nie rozważałeś opcji dania steru na przednim śmigle tak aby odchylało strumień na lewo/prawo od dzioba ? Uprościłoby to sprawę podwójnie ale ciekawi mnie czy by się sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.