Skocz do zawartości

Zefirek, Sky surfer, Wicherek itd. czyli moje pierwsze zmagania z modelarstwem


Jacek T
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Capelle planowałem oblatać w wakacje (miałem w pobliżu do dyspozycji kilka górek) jednak model skończyłem pod koniec wakacji, więc nie było na to czasu. Obecnie planuję zabrać model na lotnisko w Pobiedniku przy okazji jakiś zawodów organizowanych przez Aeroklub Krakowski i skorzystać tam z gumicugu.

Pozdrawiam,

Jacek T

PS. Jeśli chodzi o modliszkę to znalazłem ją topiącą się w stawie w jednym z ostatnich dni wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam po kilku miesiącach przerwy od pisania na forum. Niestety podczas roku szkolnego nie budowałem za, wiele więc nie mam, co pokazać, podczas wakacji zamierzam coś zmajstrować (dzisiaj dostałem materiały). Jednak uznałem, że ten temat jest za długi i z budową kolejnego modelu podepnę się pod inny, dlatego na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w budowie pierwszych latających modeli.

Pozdrawiam,

Jacek Tylus

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.