Skocz do zawartości

Real Flight 7


r0n4ld1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Tak się zastanawiam, czy jest sens by wymieniać na nowszą wersję.

Traktując to jako zabawkę udającą symulator, to są dużo lepsze. Wykorzystując jako pomoc do nauki latania modelami rc, to już od wersji 3 (a miałem 3-3,5, 4-,45 i mam 6,5) doskonale spełnia swoją rolę, tak na dobrą sprawę różniąc sie tylko poprawioną szatą graficzną. A lep w postaci nowych samolotów czy lokacji?

Na forum knifeedge jest wystrarczająco wiele modeli i lokacji, na dodatek darmowych.

Kiedyś usiłowałem testować większość, ale to nie ma sensu, obecnie mam załadowane tylko modele którymi latam w realu lub zbliżone.

Jeśli ktoś nie posiada symulatora do treningu latania modelami rc, to jest to propozycja doskonała, ale dla posiadaczy zwłaszcza wersji 6-6,5 myślę że wymiana nie ma sensu, no chyba że upgrade będzie w wyjątkowo korzystnej cenie, na co raczej bym nie liczył.

A co do laptopów to już dawno przestały byc synonimem słabej wydajności, wszystko zależy od konkretnej konfiguracji, o czym napisał Piotrek.

Ja mam tylko laptopa i mam na nim zainstalowane i RF i X Plane 10, DCS, Falcona i inne i wszystko śmiga płynnie w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja próbowałem. Niestety późno zauważyłem wątek. Miałem okazję na tegorocznych targach w Norymberdze. Symulator jest naprawdę świetny, fizyka dograna jest tu na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo jest możliwość zakupu bez "nadajnika" czyli sam interfejs. Podłączamy wtedy własną aparaturę, wersja ta dostępna na dzień dzisiejszy chyba tylko tutaj: http://koptershop.pl/symulator-lotu-great-planes-realflight-7-rf7-wersja-z-interfejsem-p-61.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Panowie.

Posiadam Futabę T7C, ostatnio kupiłem interfejs HID pod usb, zainstalowałem Realfly Pro Deluxe na Win 7. Podłączyłem nadajnik kabelkiem z prostokątną wtyczką do kompa i się trochę pobawiłem, bardzo fajny symulator.  Wszystko fajnie działa tylko zastanawia mnię to, czy moduł został automatycznie wyłączony czy nie ??? Jak to sprawdzić, z tyłu pali się zielona lampka jakby sygnał był ciągle nadawany. Czy powinienem coś zmienić w ustawieniach? A może się tym wogóle nie przejmować, proszę o jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś będzie mądrzejszy ode mnie.

Kupiłem RF 7 z interfejsem do podłączenia nadajnika (T9x), ale nie jestem w stanie w ogóle uruchomić symulatora.

Przy próbie uruchomienia ( interfejs podpięty do usb + włączony nadajnik ) dostaję taki oto komunikat.

 

Przeinstalowanie symulatora nie pomogło.

post-9147-0-95777300-1404493751.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby Interlink (czyli załączony sterownik) nie był podłączony, czy to oryginalny program?. Po podłączeniu będzie się domagał podania seriali programu i drugiego znajdującego sie na obudowie Interlinka, po uruchomieniu podłączając przejściówkę do Interlinka podłącz aparaturę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał. Seriale wklepane. Wlaśnie instaluje na laptopie i zobacze czy dalej bedzie problem.

Kupiony w Modele Max

Oryginał. Seriale wklepane. Wlaśnie instaluje na laptopie i zobacze czy dalej bedzie problem.

Kupiony w Modele Max

Niestety dupa :angry:

"Se" polatałem.

Myślałem, że był to problem u mnie w kompie, niestety nie. Pierwszy komp z XP, drugi z Win 7 - komunikat ten sam.

Lewy raczej nie jest - dał się spokojnie zarejestrować w Great Planes.

takie to moje szczęście, kupiłem przez Allegro, facet dzwoni, że się sprzedał przez sklep internetowy i ściągnięcie nowego zajmie ok. tygodnia. Znalazłem gdzie indziej od ręki - nie działa :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.