Skocz do zawartości

Pierwszy filmik z pokładu motoszybowca!


tlenex98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

0:11-jeżeli przyjrzycie się uważnie to widać jak coś tam ręką poprawiam, wiedzaiłem, że jedna z klap lekko odstaje, ale nie miałem ochoty już tego poprawiać(wszystko było juz gotowe do lotu). Klapa podczas lotu nie wpływała znacznie na kierunek lotu. Po locie poprawiłem jeden z popyhaczy i wszystko było ok! Może decyzja nie była

zbyt mądra, ale "w powietrzu" nie było czuć żadnych zmian w kierunku czy wysokości lotu :)

 

Model z firmy Phoenix Model, DIAMOND był w wersji ARF. Model znakomicie nadaje się do szybowania(szczególnie termiki <3) jak i akrobatyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien, że to klon GEMa Topmodel(albo GEM to klon :D ) i ostatnio miałem mały dzwon przy którym kabinka mi się cała połamała. Jeżeli wymiary się zgadzają, to napisze do dystrybutorów tych modeli wiadomość z zapytaniem czy nie sprzedadzą mi samej kabinki, bądź jej nie sprowadzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.