Skocz do zawartości

Motoszybowiec Condor 3m


amolduch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A lądowanie u mnie to przyjemność, zawsze gładko w miarę precyzyjnie. Ostatnie tylko trochę nie przemyślane (lądowanie na siebie) jak widziałeś musiałem uciekać przed modelem. Po dodatkowej analizie nagrania za mną było gruzowisko z płotem (mogłem w to też uderzyć). Problemem tego dnia był też wiatr, który potrafił się zmienić o ok 160 - 180 st.

 

Być może po prostu muszę się "rozlatać" po zimie. Tak czy inaczej ten silnik ma moc 980W prawdziwej mocy w maxie - to widać przy starcie na pełnej mocy.

Może to powoduje tą niepewność i jakiś rodzaj lęku. :) 

 

Tym niemniej najfajniejsze jednak są loty w termice :)  Polecam. 

 

Łukasz nagraj coś...  np. jak latasz nim na zboczu, lub inne... Miałem cichą nadzieję że nagrasz coś zaraz po pierwszym oblocie w zeszłym sezonie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rafał, Łukasz i  reszta :) Całe szczęście że na ziemi - regulator ok? Trochę się przysmażyło :(  U mnie to zaczyna iść w innym kierunku, jeśli badania lekarskie będą ok, to zapisuję się do Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej (przynajmniej taki jest plan) docelowo oczywiście szybowce :D (żona tylko machnęła ręką :) Jacek, to rzut beretem od Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.