Skocz do zawartości

Sparing Noworoczny 2014


jaciomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje przenieść się troszkę bliżej rzeczki jest mniej podmokły teren i twardsza droga dojazdowa.

Marianek dzwonił i mówił że grochóweczka będzie zamówił jak na razie 15 porcji wychodzi po 7zł szt

Ale można jeszcze domówić w razie większej ilości zainteresowanych im nas będzie więcej tym taniej

A przyjedzie jeszcze kilka osób z poza forum i też trzeba wziąć ich pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to mało powiedziane pogoda dopisała genialna 10stopni ciepła prawie bez wiaterku :D

Ukłony dla Mariana za małą organizację i smaczną grochówkę pomysł super!!! ;)

 

Mnie zabrakło troszkę bo wszystkie trzy modele do odbudowy tylko się nadają :(

 

post-8937-0-08980700-1388860818_thumb.jpg

 

post-8937-0-08905600-1388860838_thumb.jpg

 

 

A na następny taki sparing muszę zrobić jeszcze kilka sztuk bo trzy tak jak dziś było mało :D

Ale jest motywacja do kolejnych projektów :D

 

Co do niektórych osób nie jesteśmy wstanie im przetłumaczyć pewnych spraw związanych z bezpieczeństwem i niema na to rady takie osoby były i będą zawsze.

Ale samo spotkanie super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za liczne przybycie:)

Czasami rzeczywiście było niebezpieczne (niskie przeloty nad ludźmi czy starty w kierunku samochodów).

Niestety Niektórzy nie mają na tyle wyobraźni aby przewidzieć co by było gdyby....

 

Walki były krwawe o czym świadczą częste poszukiwania kawałków modeli oraz silników:)

Sam przyjechałem z 3 modelami a wróciłem z jednym sprawnym, (Miga bardzo oszczędzałem i krzyczałem, że nówka sztuka i nie atakować:)

Łoś stracił połowę skrzydła, Pup znowu zgubił górne skrzydło ale dzielnie sobie radził bez niego zaliczając jeszcze 2 cięcia (po utracie skrzydła nie było międzylądowania:))

 

Nie tylko Esiaki latały.

Pojawiło się sporo modeli spalinowych między innymi czerwony Fokker DR 1 (niestety nieudany oblot z kapotażem przy starcie.

Piękna makieta Sopwith Pup w skali 1/4

 

 

Sporo różnych modeli mniejszych i większych akrobatów.

Były nawet modele FPV oraz filmujące z góry wirnikowce.

 

Wielkie dzięki Piotrek, że chciało Ci się przyjechać z Płocka aby z nami powalczyć, mam nadzieję, że to nie ostatni taki sparing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda dojechałem dość późn ale przeleciałem się dziadkiem "Pupem "i udalo mi się przewietrzyć Camelka w pojedynku z Jackiem.

 

załapałem się na kielbaskę :)

 

Bardzo miłe spotkanie.

 

Trochę niezwyczajny jestem do dzikich lotów nad głowami i za plecami. ale tak jak koledzy pisali niektórym dość mocno brakuje wyobraźni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.