Skocz do zawartości

MIKROn - pylonik [Pylon]


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a jakie wrażenie na bezszczotce ?

 

brrrrrrrrrzzzzzzęęęęęęęęęęęęęęę :D

 

Dla mnei fajne szybko zmienia położenie o 100m raz w prawo raz w lewo :D i cudne loty 1m nad ziemia z tą prekiścią :D a lądowanie jeszce fajniejsze, szybować nie za bardzo chce tylk laduje z taką prędkością jak mój CAP ma przy nurkowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik AFAIR wytrzymuje 11A i na pakiecie 3s osiąga je przy śmigle 4,75x4,75 lub podobnie. Ja przy pakiecie 3s używam 4,1x4,1 i na pakiecie 2s chyba 5x5. Może byś Motyl zainwestował w coś co bardziej przypomina śmigło? APC ma tu piękny wybór (z 6 śmigieł z przedziału 4-6 cali).

Micron moim zdaniem szybuje jak głupi i w ogóle nie chce lądować.

W większości swoich daję ok. 1mm podkładkę pod krawędź spływu. Wtedy lepiej reaguje (nie zadziera) przy pełnym gazie.

Ale to nie zawsze jest prawdą, bo mam ze 2 typy skrzydeł i 2 typy stateczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No nie wytrzymałem muszę go pokazać, choć fotka pochodzi z komórki.

Każdy kto miał go w ręce stwierdził że to "mały pieszczoch"

http://img252.imageshack.us/my.php?image=mc4jb5.jpg

http://img362.imageshack.us/my.php?image=mczs3.jpg

Dostałem go w piatek wieczorem i natychmiast zapadła decyzja : bezszczotka -samoróbka (już jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nowa wersja? Bo kadłub nie wygląda na zmieniony.

Czy nie masz problemu z mocowaniem nowego usterzenia poziomego (z profilem symetrycznym) na kadłubie przewidzianym do usterzenia w postaci płytki? Mnie strasznie męczy, że trzeba to ustawiać praktycznie na oko.

 

W mikronach z szerokim skrzydłem mam dwa serwa, a w skrzydle wąskim centralne serwo, ale estetycznie nie lubię tego rozwiązania, zwłaszcza, że Leszek dał zawias na spodniej części płata. Dwa serwa rulez, ale ze względów estetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim Micronie kadłub jest formowany z połówek lewa ,prawa.Ten kadłub jest formowany z połówek góra- dół.Poprzednie skrzydełko miałem styropian kryty tkaniną i balsą a to jest laminatowe.

O ile wiem ten model jeszcze będzie "ewoluował"(pięknie to powiedziałem).Wklejanie statecznika jest trochę problematyczne ale ja mam Leszka w zasięgu rzutu mokrym beretem .Natarcie statecznika wystarczy ustawić na krawedż wystepu kadłuba i trochę "sekundówki" załatwia sprawe.

Najważniejsze jest to że Leszek już pracuje nad nowymi modelami !

Krzysztof odkurzasz czasami "kojota" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - czyli ciągle stara, ale dojrzała technologicznie wersja Microna.

Faktycznie - piękna robota Leszka.

 

Kojot od 24 miesięcy jest zakurzony. Zbieram się do nowej wersji, w nowej technologii, ale od 1,5 roku nie wiem jak się nazywam, a do pisaniny trzeba mieć świeży umysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.